Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pouta rodinná..

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:01 pm

Stál na místě, kde před několika měsíci proběhla ona menší rvačka s Kostratalcem. Jeho mrtvola ještě stále byla na stejném místě. Od té doby, co se tady zjevila ta entita, to cosi co plašilo i ta nejvíce nebezpečná zvířata a bestie, tehdy přestal tenhle hvozd zpívat. Je tu až rezonující ticho, které se vrývá do kůže mága. Dneska není maskovaný, ale jeho hůl má stále při sobě, nemůže si dovolit být neozbrojen.Prochází místo, stopu po stopě a hledá společně s Nurem každičké smítko, které by mohlo být nápovědou. Sice ono proroctví nevyšlo, ale pořád je tu šance, že tahle bytost by mohla být značný problém. Matko, ty mě slyšíš, vím to. Potřebuji s tebou mluvit. Nutně. Velmi nutně.Měl mnoho otázek. Tohle nebude krátký rozhovor.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:24 pm

Noční přelet nad hvozdy byla jedna z věcí, která dovedla pročistit hlavu nejednoho člověka. Dříve, než tu propuklo ono pozdvižení se les zdál být živější než vlasy víl ve větru šumícím mezi listy, čechrající trávu a dovádějící ve výšinách smrtelníkům nedosažitelným. Její zbroj vypadající ve světle měsíce jako damascenská ocel se leskla a byla tím nejvýraznějším prvkem na jejím těle. V jednu chvíli přemýšlela o vyzývavosti své zbroje, ale přeci jen... nebylo to zas tak zlé. To, co jí ale utkvělo v pohledu byla osoba, která stála přímo na místě, kde došlo k prvnímu útoku. Střemhlav jako kámen letící na dno oceánu zamířila na ono místo. Dopad nebyl ladný, ale tvrdý, že země kapku změnila svou běžně rovnou strukturu. Pohled černých očí do duše tváře, která se skrývala ve stínu stromoví a nočního nebe byla naprosto skrzehledící.
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:42 pm

Rána jej malinko zaskočila a hůl mu zazářila v ruce, připravený na jakýkoliv útok. Když si ale všiml zbroje hůl stál a místo toho s ní udeřil do země, z hole zajiskřilo. Okolo jeho matky se pomalu jiskry formují a mění se v jasnou, ale neoslňující záři.Zdravím matko moje..Usmál se a šel pomalu blíž, pomalým krokem.Jak se cítíš ?Došel až k matce a hleděl jí přímo do očí
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 9:18 pm

Tiše se pousmála, těšila se na to, až se s ním setká, upřímně nijak nedoufala, že by se tohoto momentu od posledně kdy dožila. V tomto temném světě nebylo nic světlejšího než právě tento moment pln radosti, zároveň i jakéhosi smutku, kterého se nemohla zbavit. Byl to pocit, který jasně ukazoval na to, jak hluboko jej nechala klesnout, přesto všechno se však nemohla ubránit svým citům, které jejímu srdce dovolili roztát a se k němu rozeběhla a jak svými pažemi, tak i křídly jej objala, jakoby ho snad i chtěla chránit. Synu... Snad i slza by upadla, ale radost tu slzu smutku tlačilo zpět.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 9:48 pm

.


Last edited by Balenthor Dur on Fri Aug 16, 2019 9:52 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 9:50 pm

Matko..Objetí oplatí. Je to jeho matka, někdo koho měl za mrtvého, někdo koho pohřbil a kvůli komu chce to město vidět v plamenech. A taky že uvidí. Ale to teď není důležité, důležité je to, že jej teď drží jeho matka.Nechápu to, tebe i bratra jsme nesli v rakvích, ukládali vás do země.. jak ? Jak jsi přežila ? Jak přežil bratr ?Otázky z něj letěli jedna na druhou
Back to top Go down
Thaletelin Mondarre

Thaletelin Mondarre


Posts : 20
Join date : 2019-03-06

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 10:37 pm

.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 10:38 pm

Nedovedla by mu asi zcela dokonale popsat, jak sama pohřbila svého syna a přežila jen díky vílám a stromu života. Ano, Finnian byl skutečně mrtvý, dokud jej ona sama nevzkřísila. Takovou moc jí dala právě sama smrt, se kterou se poznala a leč ji má, ne, že by jí ráda využívala. Calebe.. tolik otázek, zjistit jejich odpovědi naráz by nemuselo být v této situaci to nejlepší, ačkoli musím přiznat, že noční les má své kouzlo, nemyslíš ? Popravdě ji spíš více zajímalo, jak on dovedl přežít, je z něj teď rostlý mladík, pohledný. Mohla se zeptat, kolik barbarů zabil, kolik kouzel umí, kolika králům lil tavené zlato do krku, ale prostá otázka postačila. Jak jsi tohle všechno přežil ?
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSat Aug 17, 2019 10:31 am

Stalo se ze mě to, co jsem. Nevím jak moc jsem člověkem. Ten příběh je dlouhý. Díky kultu jsem se dostal z přeměny, tam mě učili, dlouho a vlastně jen chvilku. Bylo to sotva pár let. Ničil jsem království , panovníci přede mnou poklekali ve strachu. Pak mě zradili i oni. Tedy lidé, kteří si mysleli, že jsem až moc nebezpečný a tak se mě pokusili zabít. Je to řečené rychle. Ale víc asi netřeba. Už nejsem ten chlapec, kterého jsi znala Matko.Ohlédne se na Nura, který je celou dobu zaujatě pozoruje, celou dobu čeká co se bude dít a zaujatě pohne hlavou, když se na něj oba podívají.To je Nur. Můj blízký přítel a démon, Nure, tohle je moje drahá Matka. Právoplatná královna celé téhle země.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 11:52 am

Na jednu stranu celá tahle smutná příhoda byla srdcervoucí pro starostlivou matku, na druhou stanu jeho moc vzrostla, síly se mu dostalo takové, aby zabil svého otce a ona toužila trošičku po tom, aby jí tu sílu ukázal. Jediné, co potřebovala byla troška hecu. Tak odlož pejska a dáme si souboj. Ukaž mi, čemu jsi se naučil. Usmála se na něj, aby přeci jen věděl, že celá tahle věc byla myšlena z nadhledem. Věřila, že její syn dospěl v muže schopného se o sebe postarat, řeči jsou jedna věc, ale co čin ?
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 12:28 pm

Nebudu bít vlastní matku. Nejsem můj otec a i když vím, že ty jako Valkýra máš právo rozhodovat o životě a smrti a že bych ti nejspíše nedokázal ani peří načechrat, kdyby ses tak nerozhodla, neudělám to. Nejsem on.Pobaveně sledoval, jak se Nura její poznámka o pejskovi dotkla a zakňučel. Neutahuj si z něj, život mi zachránil už mnohokrát a přijde-li na věc, je to nejlepší bojovník, jakého jsem potkal. Je to věrný přítel a spojenec.Kývne na něj a v duchu mu vydá příkaz hledat jakoukoliv stopu.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 12:37 pm

Pravda, že byla jedna věc, kterou milovala a to byly rovnocenné souboje. Minulost chtěla nechat za sebou a proto se nad jeho řečmi o otci nepozastavovala... byl přeci mrtvý a tak taky zůstane. Nebudu rozhodovat o životě a smrti, nepřišli jsme se na našem prvním setkání snad zabít, ne ? Začala se chichotat a aby ho popíchla k útoku, nebo alespoň obraně, mávla prudce křídly, nejednalo se o kouzlo Renge, které tak ráda používala, ale neměla daleko od jeho vyslovení, Tohle máchnutí jen zvedlo prach který se ostře linul proti Calebovi, samozřejmě se nejednalo o nic zásadního, proto i kdyby nic neudělal, neublížilo by mu.
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:01 pm

Nocta.Nechá vrány aby náraz prachu a větry zarazili, pak se podívá na matku a sklopí hlavu.Nu dobrá. Nure, ty zůstaň mimo souboj.Hůl začne jiskřit a jemu se na tváři začne křivit úsměv. Rozběhne se a odrazí se do nejvíce to jde, i když jeho skok je spíše neohrabaný než epický, jak doufal . Chce se předci jen předvést před matinkou. Tak tak na poslední chvíli pronese zaklínadlo.Sirecta!Okolo něj se vytvoří rázová vlna letící k jeho matce.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:16 pm

Usmála se, když viděla kouzlo pokročilejšího učení, moc dlouho to netrvalo a mohla konečně použít svá milovaná křídla. Renge. Vypadalo to, že její syn si dává záležet na dramatičnosti a popravdě se jí to i líbilo, efektivita je důležitá. Tak jako tak, její protikouzo s tlakovou vlnou bude sympatizovat. Netrvalo dlouho a v místě setkání se vyvrátilo pár stromů. Ona však ale na nic nečekala a vzlétla do vzduchu, což bylo ale příliš brzy a chvilku se kymácela ve větru, který jí znemožnil provést daný útok.
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:29 pm

Vlna jej srazí k zemi a tlak, který na něj působí, mu pomohl k odtoku přebytečné krve z uší. Vecta!Míří na stromy okolo, ale jeden z projektilů letí proti jejímu křídlu. Chce jí dostat do pasti a tohle je možnost, jak toho docílit. Ještě víc jí vyvést z rovnováhy. Pokusí se zvednou a opře se o hůl. Otře si krev a usměje se.Nocta!Pošle přímo proud vran, aby mohl jeho matku ještě víc vyvést z rovnováhy, tlačit jí pod stromy.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:46 pm

Pár máchnutí křídly celou nerovnováhu vybrala, ale to všechno přesně v moment, kdy se křídlem nevyhnula projektilu, přesto, že křídla byla tak velká, i bolest v nich byla cítit. Nerv jí projel až do krku, ale pomohlo jí to zbystřit a to přesně v moment, kdy se proti ní rozletělo hejno vran. Musela letět. A tak se vznesla co nejrychleji k nebesům, jenže s křídlem to nešlo tak hladce, jako vždy. Když už jí první vrána skoro dohnala, otočila se střemhlav a letěla přímo proti zemi, kde stál její syn. Když ty hraješ tvrdě, budu taky. Exterminus. Začal se kolem ní tvořit obal díky kterému proletěla mezi vranami. Oheň spaloval okolní vzduch, jenže křídlo jí nedovolilo zaujmout takovou rychlost, kterou by požadovala.
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 1:55 pm

Pamatuje si, co tenhle kousek naposledy způsobil. Vyvolal další vrány, snad ve snaze zbrzdit svou matku. Je to předci jen Valkýra s nesměrnou silou. Sirecta!Za pokud to stálo, rázovou vlnou zastavit její šílenou rychlost, nebo jí alespoň vyvést ze směru a poslat jí o několik metrů dál. Než ale stačil byť jen promyslet další krok rázová vlna jej hodila na protější stromy a on pomalu sjel po kmeni.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 5:33 pm

K zemi dorazila tvrdě, ale díky vranám jen pár metrů od svého syna. Při vyšrkábání se z utvořené díry byla vystavena post účinkům kouzla. Hlava se motala a nějakou chvilku trvalo, než se vzpamatovala a viděla jeho samotného, jak se také snaží sebrat na své nohy. Postaví se před něj, když už i on sbírá své síly a usměje se. Jsem na tebe pyšná rychlé reakce a mocná síla. Ty nebudeš úplný čajíček... Příště zkusíme souboj bez kouzel. Usměje se a protahuje se a svá křídla.
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 6:38 pm

Jsem mág matko, i moje zbraň je magická. Nejsem fanoušek železa. nejedná-li se o projektil. Měl bych oprášit pár kouzel, hodila by se mi při našem souboji. ale musím uznat, že jsem měl co dělat. Opře se o hůl a trochu kulhá, nádech jej bolí. Nejspíš mu náraz dolámal žebra. Po dlouhé době cítil bolest, při nádechu se mu lehce smrákalo před očima.Tohle jsem původně ale řešit nechtěl, Pamatuješ si, na naše setkání tady ? Bylo tu i něco jiného. Vydala ses za tím. Víš co to bylo ? Máš alespoň tušení ?Pokud zde jednou měl vládnout jeho bratr, tahle země musela přežít a to se tady tehdy objevilo by mohlo znamenat hrozbu
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 6:43 pm

Potěšila se, když viděla, že se oba poměrně dodělali. Není třeba železa. Beze zbraní, jen tvé pohybové dovednosti. Když ale přešlo na vážnější téma, přitáhla si k sobě blíže křídlo a kontrolovala díru, dostávala se postupně z mdlobného stavu. Nejsem si zcela jistá. Popravdě na zjištění údajů sama pracuji. Synu, smráká se, měl by jsi jít domů dříve, než bude noc. Zdali mě někdy budeš ještě hledat, zeptej se víl. Párkrát křídly máchla a když věděla, že se ve vzduchu udrží sama, začala plachtit na poryvech větru směrem do svého úkrytu.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 6:48 pm

.
Back to top Go down
Alchenor

Alchenor


Posts : 56
Join date : 2018-09-15

Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitimeSun Aug 18, 2019 6:51 pm

Měj se matko a my příteli se ještě kousek projdeme. Kousek odtud je jeskyně, pamatuješ ? Podívá se na oblohu a jde směrem k jeskyni, dneska se mi ani nějak nechce do útočiště.
Back to top Go down
Sponsored content





Pouta rodinná.. Empty
PostSubject: Re: Pouta rodinná..   Pouta rodinná.. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Pouta rodinná..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Území trpaslíků :: Trpasličí les (hranice mezi trpaslíky a elfy)-
Jump to: