Chosen place


Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Princeznina komnata

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Khaella

Khaella

Posts : 26
Join date : 2018-09-15
Age : 23

PostSubject: Re: Princeznina komnata   Sun Nov 04, 2018 8:08 pm

udělá něco, co nikdy nečekala že udělá. Dojde před něj a políbí ho na tvář Custodio zašeptá a před Anemisem se objeví zelené světélko A teď se soustřeďte na místo kde byste teď nejraději byl. ustoupí na krok dál a zamává mu To spíš vy buďte opatrný sedne si na svou postel a kouká do prázdné místnosti. Takové ticho tu je!

Just you wait!
Why am I still here?

Back to top Go down
View user profile
Anemis

Anemis

Posts : 24
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Re: Princeznina komnata   Sun Nov 04, 2018 8:20 pm

Udiveně pozoruje kouzlo, které na něj seslala, sám se vyznal v základech bílé magie, ovšem přemýšlel ustavičně bez výsledku o účincích tohoto kouzla, ale nevypadalo nijak negativně, proto uznal, že se jedná o ochranné kouzlo. Proč ale on ? O to udivenější byl však za polibek na tvář, který mu věnovala a vypadal opravdu... překvapeně... Možná i kapičku v rozpacích, když se jím provalila vlna tepla, až příliš podivného tepla. D...děkuji... Dostal ze sebe příliš nervózně a šlo to na něm poznat. Zasoustředil se ve vší té zmatenosti na Vílí hvozd, kde vlastně nebyl nikdy... jen jedinkrát a to míjel víly tančící na paloucích, ovšem nebyl jeden z těch, který by se s nimi spouštěl. Při posledním momentu střetu jejich očí jí zamával. Poté už se jen vytratil.
Back to top Go down
View user profile
 
Princeznina komnata
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Královské město :: Palác :: Komnata Princezny-
Jump to: