Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Náhodné setkání

Go down 
AuthorMessage
Nyx

Nyx

PostSubject: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 3:23 pm

*Zrovna se zvedala od stále ještě teplého těla mladé laně, jejíž poslední vydechnutí jí přivedlo na místo.* //Neměla jsi moc štěstí děvče, ale mohla jsi dopadnout i hůř,..// *Uprostřed její myšlenky jí vyrušilo šustnutí listí poblíž, nervózně a tiše se tedy zeptala:* Je tu někdo?
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 3:42 pm

Musel jít pomalu a potichu. Nesnášel rachot. Nesnášel zvuk. Dnes v noci se mu zdál opravdu ošklivý sen.. I když.. byl to sen? Rozhodl se nad tím nepřemýšlet. Kapuci měl nasazenou hluboko do očí které měl nyní černé jako uhel. V pase měl meč a šel pomalým krokem. Chtěl vidět Khaellu ale ještě jí nenašli. Amatéři pomyslí si a když uslyšel hlas.. Dívčí hlas protočil oči a z minuty na minutu změnil z nudného obličeje na usměvavého a lehce stydlivého kluka Dobrý den.. hlas měl.. jemný. Ne moc, ale znělo to lidskému uchu vábivě. Nadpřirozeným to znělo jako hlubší hlas
Back to top Go down
View user profile
Nyx

Nyx

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 3:49 pm

*Odpověď, která jí byla poskytnuta, se jí vůbec nelíbila. Do poslední chvíle marně doufala, že původcem zvuku je nějaká zvěř. Když před ní stanul mladík, znervózňela. Nebyla si jistá jeho původem a byla tedy velmi obezřetná.* Co jsi zač? *Zeptala se plaše a o krok ustoupila, byla připravena při sebemenším náznaku nebezpečí prchnout. Jelen, na jehož hřbetě se sem dopravila byl jistě ještě poblíž.*
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 3:54 pm

koukal na ní a sledoval její pohyby. Měla strach to šlo poznat.. Z něj? Možná bys měla holka pousmál se a poškrábal se na hlavě. Gesto, které okoukal od lidí. Především od ní.. Od své dívky.. I když ona jistě ani neví že existuje někdo jako je on. Jsem jen mladý kluk. Neublížím vám vzácná slečno. Jsem jen strážce u královské gardy. Opravdu Vám neublížím dal ruce k hlavě aby ukázal že dnes nehodlá zabíjet.. Možná kdo jste vy? Jste snad víla? Jste nádherná paní kec, mec, lívanec
Back to top Go down
View user profile
Nyx

Nyx

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 4:02 pm

*Zaváhala, má mu říct, že je víla, či ne?* //S trochou mého křiku bych měla být schopná utéct, při nejhorším// Ano.. jsem víla. Omlouvám se za své neslušné chování. //Agh, určitě mě to hrozně trápí, ale přecejenom má u pasu meč.// Co královskou gardu zavádí až sem? *Stále obezřetně ho pozorovala*
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 4:08 pm

tak.. teď udělám to co se nebude líbit ani jednomu z nás má lady padl na koleno a ruku si dal na srdce Odpusťte má lady omlouvám se za své chování. Jmenuji se Finn kapuci si nesundám drahoušku. To schovávám jen pro SVOU lady Jsem více než potěšen, že Vás poznávám má lady tak moc potěšen, že kdybyses jen koukla do mých očí tak uvidíš jen prázdnotu. Ano až tak moc jsem potěšen... vstane a koukne na ní s milým úsměvem jsem jen na obchůzce a hledám bylinku pro naší vládkyni pro tu pizdu zelenou
Back to top Go down
View user profile
Nyx

Nyx

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 4:22 pm

//Páni, to je tak uctivý, že je vidět, jak přeháníš.// *Mírně se uklonila zatímco se sama představovala* Já se jmenuji Nyx. //Bližší detaily ti neřeknu, křik pořád není tak nebezpečný jako meč. A lidi se na banshee nekoukají moc mile.. dokud dýchá.// S tou bylinou bych možná mohla pomoci. Přecejen to tu znám o trochu lépe než.. Vy. //Fuj, formality, mluvit s lidmi je taková otrava.//
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 4:28 pm

jak moc by rád protočil oči v sloup nad její "ochotou" slyšel jsem, že víly dokáží být.. uhrančivé. Je to tak? ne asi. Jak jinak bychom mohli žít? určitě ne z dobrého slova a z té.. děvky zelený! Maminko!! Pomoc! Jak se mám zbavit někoho takového! usměje se to by bylo dokonalé. hledám květinu zapomnění. Pravděpodobně jí zelená bohyně použije na to, abych si toto nepamatoval, bude mě to mrzet, protože jsem poznal svou první vílu v životě když nepočítáš sebe, matku, celou vesnici..
Back to top Go down
View user profile
Nyx

Nyx

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 4:44 pm

//Páni, to se opravdu ví, že nežijeme tak mírumilovně? Kdo by to čekal..// Ano, to opravdu dokáží.. *Rozhlédne se po svém okolí, nikdy se k němu však neotočí zády* Mám takový pocit, že jsem pár viděla, když půjdeme směrem proti proudu. //Proč jsem se nabízela? Už nikdy se nebudu spoléhat na to, že mou nabídku pomocí někdo odmítne. Na to jsem ale měla myslet dřív. Já jsem tak hloupá!// Vy jste první lidský tvor, kterého jsem za dlouhou dobu viděla. *Vykročila a s povzdechem započala cosi jako konverzaci* Co se teď vůbec v lidském světě děje? //Jak dlouho už to vlastně je, co jsem vám vyvraždila vesnici? Jak dlouho už jsem neviděla člověka? Nějak jsem ztratila pojem o čase.. sakra.//
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Fri Nov 02, 2018 10:42 pm

už ho to nebavilo poslouchat.. slečinko... Znám každý kousek tohoto lesa.. této země. Vím kde co roste a to co chci je jen nedaleko.. co jen si počnu? Konverzace? Víte madam, nezlobte se ale nejsem moc společenský typ. Přeci jenom jsem hradní stráž. A jako takový má jisté.. povinnosti..  jako třeba nemluvit zbytečnosti uslyšel zvuk. Zbystřil.. co to mohlo být? Mohl by to být Kostratalec? Hloupost Finne, ti žijí v jeskyni.. Tak co to jen mohlo být? Mohl to být i Kalem. Nemá je moc v lásce. Jsou moc.. velcí! A pochybuji, že tahle malá víla umí silný křik. Vytáhl si meč a schoval tu dívku za sebe. Kouknul se na ní a dal si prst před ústa, ve znamení aby mlčela. Opravdu to mohlo být cokoliv.. hůř.. Kdokoliv! Že by to byla... ONA?? Ovšem když se blížili blíž k tomu zvuku uviděl malinkou zelenou kočičku. Vzal jí do rukou Tak kvůli tobě se ztratila princezna Khaella... Možná že až jí najdu tak jí tu kočku daruji. Třeba si pak už všimne víc? Drž hubu svědomí!
Back to top Go down
View user profile
Nyx

Nyx

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Sun Nov 04, 2018 2:53 pm

*Když zaslechla zvuk, tak zbystřila. Byla připravena okamžitě vykřiknout a dát se na útěk. Avšak v moment, kdy se objevila malá zelená kočka, se uvolnila.* //No, kočičko, kdybych byla zakřičela, tak bys to nepřežila. Ups.// Tak to je ten dvorní vetřelec, o kterém se mi zvířata zmiňují. *Usmála se, ale o chvíli později jí úsměv přimrzl na tváři. Cítila, že nedaleko něco umírá, nejspíš další kus lesní zvěře. Poslední dobou jich umíralo až podezřele mnoho.* //Tak přecejen mě něco zachrání od této nepříjemné konverzace// Um, ač velmi nerada, šlechetný pane, budu vás nucena opustit. Povinnost mě volá. *Myslí už začínala pátrat, kde se nachází to ubohé zvíře*
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Náhodné setkání   Sun Nov 04, 2018 5:39 pm

ANO! už se zbavím tohoto trapného okamžiku! okamžitě se k ní otočil a políbil jí hřbet ruky jako správný gardista bych vás měl doprovodit, nicméně mi začíná služba a já jsem nucen jít. Moc děkuji má paní za toto krásné shledání. Snad se ještě někdy potkáme ještě jednou jí políbí hřbet ruky a pak se hbitým krokem vytratí z tohoto místa zpět do lesů kde bydlí jeho matka
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Náhodné setkání   

Back to top Go down

Náhodné setkání
Back to top 
Page 1 of 1