Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Korunní sál

Go down 
AuthorMessage
Finnian

Finnian

PostSubject: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 8:27 pm

snad nikdy tu nebyl. Možná jen jako malé dítě. Ale no tak.. byl mi snad rok co jsem umřel.. Ovšem musel! Musel se jít konečně nabídnout do služeb ochrany princezny! Vešel do toho velkého sálu a tam ho viděl. Velký trůn! Tam jednoho dne usedne a vedle něj bude po boku má Lady. Ale ne teď, ještě je čas.. Čekal na krále, u kterého si domluvil audienci a když ho viděl přicházet okamžitě si klekl na jedno koleno a hlavu sklonil co nej níž to jen šlo Můj pane. Můj králi. Jmenuji se Finn a jsem večerní stráž u Vašeho dvora. Mám na Vás prosbu můj králi chcípni a dej mi trůn.. A tvou dceru Nabízím se jako ochrana princezny
Back to top Go down
View user profile
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 8:46 pm

S bolehlavem, který ho sužoval již několik dní se došoupal ke trůnu, na který usedl. Slyšel jen Můj pane.. a bla bla bla... dál ho to nikterak nezajímalo. A co že tak najednou, chlapče ? Zívl a div by snad nepoložil hlavu na opěradlo a spal by. Jenže to nebyla teď činnost, kterou by rád vykonával. Podíval se na něj, měl skloněnou hlavu, čekal na jediný moment, kdy zvedne hlavu a on zří tvář toho odvážlivce. Kdo že jsi říkal, že jsi ? Přistupoval naprosto laxně, vždyť i jeho lože byla milejší, než jakékoli vládnutí a nějaký ošoust, co si přišel žádat o vyšší post a tak jistě i plat.
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 8:51 pm

musí se silně přemáhat aby tomu dědovi jednu netřískl... toto má být můj otec! AAh! Chtělo se mu křičet! Můj králi, Má oddanost k Vám je bezmezná stejně tak jako úcta k našemu rodu, tatínku! má láska k princezně je tak silná.. zadrží.. tohle už by nemuselo dopadnout dobře ..jak jen obyčejný člověk jako jsem já může milovat princeznu, a tak rád bych nabídl své služby našemu šlechetnému, všemocnému.. tlustému, línému králi všech králů
Back to top Go down
View user profile
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 9:02 pm

Začne si znuděně prohlížet nehty, zjistí, že za jedním z nich s skrývá nějaký kus špíny, že by od toho, jak pozřel kuře holýma rukama ? Bude to nádivka nebo omáčka... něco z toho. Kousl se tedy do nehtu a jazykem, jakoby snad chtěl udělat radost v klíně nějaké kurtizány, začal dolovat kousek stravy. Jo jo... chápu... Unavovalo ho i pouhé válení si prdele na trůně. No, je pravda, že by se nám nějaká ta osobní princeznina stráž asi i šikla... A copak tintítko jako ty by dovedlo tu naši dívenku ochránit ? Ani nejmenší úcta nebyla projevena, ta šla takto k večeru vždy stranou, když se opíjel blahodárným rudým nektarem zvaným víno. Ah, jak to měl rád. Pěkně zalezlý ve sklípku a lít do sebe koštýřem další decku.
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 9:11 pm

tiklo mu v očích. Hněv se tak rozšiřuje po celém těle. Každičké písmeno, každé jeho mrknutí, každý pohyb stačí jen jediné špatné slovo a místností se rozzuří nasraný Finn. Zvedá hlavu aby se mohl pořádně podívat králi do očí a vstává. S úsměvem se na něj podívá a mile pronese můj králi, princezna potřebuje ochranu a já dokáži být její štít. Její meč i její oči a hlavně její muž co? Drž hubu svědomí! Teď na tebe nikdo není zvědavej! vytáhne meč a podá mu ho.. no tak... prostě jenom řekni.. Pasuji tě na ochranku princezny.. a budeme oba spokojení..
Back to top Go down
View user profile
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 9:15 pm

Zvednutí jeho hlavy je klíčovým momentem celé situace. Král nakloní hlavu a snaží se na jeho tvář zaostřit. Neznám ho ? Kdo to.. někoho mi připomíná... Myšlenek se zbavil okamžitě, na přemýšlení tu byla jeho zelená dáma, která mu vždy dovedla skvěle poradit. Ah... Dobře tedy... jestli ji dokážeš ochránit, budiž, ale pokud se jí něco stane, budeš stáhnut z pozice a skrouhneme ti mzdu.. Jasný ? Jistě... nic jiného ho ani nezajímalo, jen prachy a žrádlo.. když jsme u toho, dostal chuť na druhou večeři, že by došel do kuchyně ? Příliš namáhavé...
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 9:20 pm

dovol abych se zasmál králíku.. klekne si před něj a hlavu skloní. Jeho matka ho zabije... budeš mít doma průser! Ale budeš v blíz... přestal přemýšlet. Přestal vnímat vše okolo. Viděl světle modré šaty... zvednul hlavu a zahleděl se na ní. Spíš už na její záda. Koukal jak si jde sednout k tomu... nesahej na ní ty tlustý prase! Finne uklidni se! má paní. uklonil se. Před ní to udělal rád. Sundal si kapuci kterou měl stále nasazenou
Back to top Go down
View user profile
Khaella

Khaella

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 9:22 pm

už nemohla být zavřená v tom pokoji. Rozhodla se jít za králem.. a hele měl tu návštěvu. Nesnášela když někdo klečel.. tatínku? ha! poprvé jsem řekla slovo "tatíínku" jsi na mě hrdý králi? koukne na toho chlapce. Toho zná! To je...to je... Flan! Pěkný den Flanne, máte se?

Just you wait!
Why am I still here?

Back to top Go down
View user profile
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 9:26 pm

Poohlédne se za dcerou. Ona mu řekla tatínku ? To už ví ? Ah... že by se zelená dáma prořekla ? Či jí to řekl onen tajemný muž, který byl jejím únoscem ? Dcero má... jak bylo na výletě ? Optal se suše, když se dotkl jejího ramena. Pohleděl na nuzáka na zemi, který stále klečel. Vstávej, prodřeš si kolena.. Hezkých kalhot je přeci jen vždy škoda... Vy se znáte ? Tak prý pan Flann... Zajímavý to chlapec.
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 10:08 pm

Flane... Slyšíš jak jen tě tvá milovaná nazý... Drž hubu! jak poslušný pejsek vstane skloní hlavu mám se skvěle výsosti teď když jsi přišla jako obláček hvězdného prachu. Ach jaký jsi romantik...Flane! nevěří že vlastní svědomí se mu vysmívá! Když ovšem ho tak nazve i král... tlak se zvedá a tep stoupá.. pro tebe nejsem žádný Flan ty dědku plesnivý! Tak proč mu to neřekneš?! Ha?
Back to top Go down
View user profile
Khaella

Khaella

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 10:11 pm

usmála se na něj.. Věděla že se nejmenuje Flan ale Finn ale chtěla ho pozlobit.. tatínku, naše bohyně by s tebou ráda mluvila. Je ve svém pokoji. Zaťukej než vejdeš. Víš že nemá ráda když někdo vejde bez ohlášení zasmála se a pak si sedla místo něj Vím že se nejmenuješ Flan, ale chtěla jsem aby měl král pocit že je ještě výš postavený než je

Just you wait!
Why am I still here?

Back to top Go down
View user profile
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.

PostSubject: Re: Korunní sál   Sun Nov 04, 2018 10:13 pm

Povzdychne, ale jeho oči se rozzáří, když promluví o zelené dámě, to se ani osazenstvo nestihlo otočit a on již běžel do komnaty za svou kráskou. UŽ SE VALÍM ŽENO MÁ !
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Korunní sál   

Back to top Go down

Korunní sál
Back to top 
Page 1 of 1