Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Korunní sál

Go down 
+4
Balenthor Dur
Khaella
Král Joffrey I.
Finnian
8 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Finnian

Finnian


Posts : 50
Join date : 2018-11-02
Age : 28

Korunní sál Empty
PostSubject: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 8:27 pm

snad nikdy tu nebyl. Možná jen jako malé dítě. Ale no tak.. byl mi snad rok co jsem umřel.. Ovšem musel! Musel se jít konečně nabídnout do služeb ochrany princezny! Vešel do toho velkého sálu a tam ho viděl. Velký trůn! Tam jednoho dne usedne a vedle něj bude po boku má Lady. Ale ne teď, ještě je čas.. Čekal na krále, u kterého si domluvil audienci a když ho viděl přicházet okamžitě si klekl na jedno koleno a hlavu sklonil co nej níž to jen šlo Můj pane. Můj králi. Jmenuji se Finn a jsem večerní stráž u Vašeho dvora. Mám na Vás prosbu můj králi chcípni a dej mi trůn.. A tvou dceru Nabízím se jako ochrana princezny
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 8:46 pm

S bolehlavem, který ho sužoval již několik dní se došoupal ke trůnu, na který usedl. Slyšel jen Můj pane.. a bla bla bla... dál ho to nikterak nezajímalo. A co že tak najednou, chlapče ? Zívl a div by snad nepoložil hlavu na opěradlo a spal by. Jenže to nebyla teď činnost, kterou by rád vykonával. Podíval se na něj, měl skloněnou hlavu, čekal na jediný moment, kdy zvedne hlavu a on zří tvář toho odvážlivce. Kdo že jsi říkal, že jsi ? Přistupoval naprosto laxně, vždyť i jeho lože byla milejší, než jakékoli vládnutí a nějaký ošoust, co si přišel žádat o vyšší post a tak jistě i plat.
Back to top Go down
Finnian

Finnian


Posts : 50
Join date : 2018-11-02
Age : 28

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 8:51 pm

musí se silně přemáhat aby tomu dědovi jednu netřískl... toto má být můj otec! AAh! Chtělo se mu křičet! Můj králi, Má oddanost k Vám je bezmezná stejně tak jako úcta k našemu rodu, tatínku! má láska k princezně je tak silná.. zadrží.. tohle už by nemuselo dopadnout dobře ..jak jen obyčejný člověk jako jsem já může milovat princeznu, a tak rád bych nabídl své služby našemu šlechetnému, všemocnému.. tlustému, línému králi všech králů
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 9:02 pm

Začne si znuděně prohlížet nehty, zjistí, že za jedním z nich s skrývá nějaký kus špíny, že by od toho, jak pozřel kuře holýma rukama ? Bude to nádivka nebo omáčka... něco z toho. Kousl se tedy do nehtu a jazykem, jakoby snad chtěl udělat radost v klíně nějaké kurtizány, začal dolovat kousek stravy. Jo jo... chápu... Unavovalo ho i pouhé válení si prdele na trůně. No, je pravda, že by se nám nějaká ta osobní princeznina stráž asi i šikla... A copak tintítko jako ty by dovedlo tu naši dívenku ochránit ? Ani nejmenší úcta nebyla projevena, ta šla takto k večeru vždy stranou, když se opíjel blahodárným rudým nektarem zvaným víno. Ah, jak to měl rád. Pěkně zalezlý ve sklípku a lít do sebe koštýřem další decku.
Back to top Go down
Finnian

Finnian


Posts : 50
Join date : 2018-11-02
Age : 28

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 9:11 pm

tiklo mu v očích. Hněv se tak rozšiřuje po celém těle. Každičké písmeno, každé jeho mrknutí, každý pohyb stačí jen jediné špatné slovo a místností se rozzuří nasraný Finn. Zvedá hlavu aby se mohl pořádně podívat králi do očí a vstává. S úsměvem se na něj podívá a mile pronese můj králi, princezna potřebuje ochranu a já dokáži být její štít. Její meč i její oči a hlavně její muž co? Drž hubu svědomí! Teď na tebe nikdo není zvědavej! vytáhne meč a podá mu ho.. no tak... prostě jenom řekni.. Pasuji tě na ochranku princezny.. a budeme oba spokojení..
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 9:15 pm

Zvednutí jeho hlavy je klíčovým momentem celé situace. Král nakloní hlavu a snaží se na jeho tvář zaostřit. Neznám ho ? Kdo to.. někoho mi připomíná... Myšlenek se zbavil okamžitě, na přemýšlení tu byla jeho zelená dáma, která mu vždy dovedla skvěle poradit. Ah... Dobře tedy... jestli ji dokážeš ochránit, budiž, ale pokud se jí něco stane, budeš stáhnut z pozice a skrouhneme ti mzdu.. Jasný ? Jistě... nic jiného ho ani nezajímalo, jen prachy a žrádlo.. když jsme u toho, dostal chuť na druhou večeři, že by došel do kuchyně ? Příliš namáhavé...
Back to top Go down
Finnian

Finnian


Posts : 50
Join date : 2018-11-02
Age : 28

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 9:20 pm

dovol abych se zasmál králíku.. klekne si před něj a hlavu skloní. Jeho matka ho zabije... budeš mít doma průser! Ale budeš v blíz... přestal přemýšlet. Přestal vnímat vše okolo. Viděl světle modré šaty... zvednul hlavu a zahleděl se na ní. Spíš už na její záda. Koukal jak si jde sednout k tomu... nesahej na ní ty tlustý prase! Finne uklidni se! má paní. uklonil se. Před ní to udělal rád. Sundal si kapuci kterou měl stále nasazenou
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 9:22 pm

už nemohla být zavřená v tom pokoji. Rozhodla se jít za králem.. a hele měl tu návštěvu. Nesnášela když někdo klečel.. tatínku? ha! poprvé jsem řekla slovo "tatíínku" jsi na mě hrdý králi? koukne na toho chlapce. Toho zná! To je...to je... Flan! Pěkný den Flanne, máte se?
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 9:26 pm

Poohlédne se za dcerou. Ona mu řekla tatínku ? To už ví ? Ah... že by se zelená dáma prořekla ? Či jí to řekl onen tajemný muž, který byl jejím únoscem ? Dcero má... jak bylo na výletě ? Optal se suše, když se dotkl jejího ramena. Pohleděl na nuzáka na zemi, který stále klečel. Vstávej, prodřeš si kolena.. Hezkých kalhot je přeci jen vždy škoda... Vy se znáte ? Tak prý pan Flann... Zajímavý to chlapec.
Back to top Go down
Finnian

Finnian


Posts : 50
Join date : 2018-11-02
Age : 28

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 10:08 pm

Flane... Slyšíš jak jen tě tvá milovaná nazý... Drž hubu! jak poslušný pejsek vstane skloní hlavu mám se skvěle výsosti teď když jsi přišla jako obláček hvězdného prachu. Ach jaký jsi romantik...Flane! nevěří že vlastní svědomí se mu vysmívá! Když ovšem ho tak nazve i král... tlak se zvedá a tep stoupá.. pro tebe nejsem žádný Flan ty dědku plesnivý! Tak proč mu to neřekneš?! Ha?
Back to top Go down
Khaella

Khaella


Posts : 69
Join date : 2018-09-15
Age : 28

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 10:11 pm

usmála se na něj.. Věděla že se nejmenuje Flan ale Finn ale chtěla ho pozlobit.. tatínku, naše bohyně by s tebou ráda mluvila. Je ve svém pokoji. Zaťukej než vejdeš. Víš že nemá ráda když někdo vejde bez ohlášení zasmála se a pak si sedla místo něj Vím že se nejmenuješ Flan, ale chtěla jsem aby měl král pocit že je ještě výš postavený než je
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeSun Nov 04, 2018 10:13 pm

Povzdychne, ale jeho oči se rozzáří, když promluví o zelené dámě, to se ani osazenstvo nestihlo otočit a on již běžel do komnaty za svou kráskou. UŽ SE VALÍM ŽENO MÁ !
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Feb 14, 2019 6:34 pm

Pomalu vchází do korunního sálu, hledí na okolní prostor, který vyniká až marnotratnou maškarádou a nazdobeností, chybí mu sály plné šedého kamene srdci hory a bolí jej myšlenka na to, že většina zlata okolo pochází právě z lůna jeho sídla. Hledí na krále. Připomíná spíš loutku, kostru potaženou znuděnou maskou starce, která opovrhuje již jeho samotnou existencí. Dojde až k trůnu, tedy tam, kam mu stráže dovolí. Tam společně se svou jednotkou pokleká na pravé koleno.Vznešený králi, přišli jsme žádat o audienci se záležitostí mírového jednání.Kdyby nemusel, nedělá to. Cítí v samotné hale dusno jako před bouřkou. V případě problému je připraven se bránit, avšak nepočítá, že by odtud dostali živí a zdravý, nebo alespoň živí.
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Feb 14, 2019 6:47 pm

Hověl si na majestátním trůnu, jímž si možná popravdě něco kompenzoval, a vyžíval se v přímo hmatatelné atmosféře respektu a lásky, kterou k němu všichni zachovávali, nebo to bylo alespoň to, co si celou dobu myslel ? Nikdo si mu neodvážil do ksichtu vmést žádnou poznámku a ani by neměl, jelikož jeho osud se pak leskl na břitvě gilotiny, která přeťala jeho linii osudu. A nebo míchu ? Když se dveře rozrazili a v doprovodu strážných, kteří plnili jen svou povinnost, přišlo několik trpaslíků, neznejistěl ani na chvilku. Kdo by si dovolil na krále ? Kdo by si dovolil na vládce celé země ? Nemluvil teď o ženách v posteli, ale o samotných mužích, ze kterých měl jiný respekt. Až na jeho zelenou dámu... Ah.. jak té se asi daří ? Mírové jednání ? My jsme přáteli odjakživa. Ironičtěji to pronést nešlo. Jasný. Kdo nám tu krade jídlo, odepírá suroviny a najednou jde žádat o příměří ? No počkej, zmetku. S posměškem a svým noblesním nosánkem, div ne z ryzího zlata posázeným rubíny, nahoru se díval na tu lůzu. Na ty dole. Heh.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Feb 14, 2019 7:08 pm

Ty sráči stará vypasená. Ten pohled si nechej pro sebe. Pomyslel si v hlavě. Uráželo ho jen to, že musel dýchat stejný vzduch. Všichni ví, že od té doby, co mu ta Zelená bestie mává sukní před obličejem je jen jako nadržený čokl.To neříkám. Jen to poslední dobou vrže vaše veličenstvo. Chceme vám dát nabídku smíru. Navrhujeme toto..přednáší mu jednotlivé návrhy včetně odtržení trpaslíků jako národa, případně jako državy s vlastní samosprávou za výměnu obchodu za minimální ceny
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Feb 14, 2019 7:17 pm

Jako správný zodpovědný vládce musel držet kamennou tvář a správně se rozhodnout, ale on jednoduše nemohl zadržovat smích a tak málem bouchl jako ochmelkové v místní putice, když přednesl návrh odtržení od Safroeonské země. Nemohl na to přistoupit, bylo to stupidní.. nemít je pod kontrolou. Takové rozhodnutí nemohl učinit sám. Potřeboval radu své milé, od její voňavé kůže a hustých vlasů. Co bys na to sama řekla ? V čem by to bylo výhodné pro nás ? Nyní vaše suroviny bereme zadarmo za to, že tu můžete být, za to, že můžete být součástí mé tak nádherné vzkvétající země ! Usmál se. Měl náladu si pohrávat s tou urputnou snahou jiných tvorů. Měl náladu na to využívat jejich pocitů. Přesvědč mě.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Feb 14, 2019 7:39 pm

nádherné vzkvétající země. Ty jsi buď špatný lhář, nebo naivní idiot. Jeho výsměch urážel celý jeho národ, jeho předky i druhy u něj přítomné, ti kteří by byli schopní jít na smrt za jejich víru. Nesmí se však ani hnout. Znamenalo by to zlikvidování všeho, co tak vroucně miluje.Cena by se pouze jednala dovozu, který by byl za pakatel. Navíc jako država bychom stále byli pod královskou korunou a král by stále velel, získal byste naše zbraně, už jako armádu, tak jako výrobky z kováren. Nechci znevažovat své kolegy z řad lidí, ale předci jen naše zbraně jsou kuté v ohních matky země a naše způsoby zpracování zaručí delší životnost než ty od vašich kovářů, navíc získáte i naše technologie, pokud byste chtěl, můžu vám jednu z nich rovnou i předvést.
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeTue Feb 19, 2019 2:51 pm

Jeho arogantní chování začalo přesahovat všechny momentálně dohledné a stanovené meze. Skutečně ? Začal si během této velmi lákavé nabídky prohlížet nečistoty za jeho zažloutlými nehty ? Jo.. dělal to běžně, když ho něco nudilo. Porovnával trpasličí výpravu před sebou přesně s tou starou špínou pod nehty. Jak podobní si v jeho zaslepených očích byli. Jasný jasný... blabla.... Pošeptával si během jeho velmi důležitého projevu. Ah.. vypadá to tak, začal se na konci protahovat, jakoby se mezi jeho slovy vyspal, že se o tom nejprve poradím se svou rádkyní. Přece proč bychom měli dávat svobodu tak nesnadno kontrolovatelné rase, že ano ? Uchechtl se. Uvědomoval si, že on.. stále a jen on.. nad nimi tu onu moc má.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeTue Feb 19, 2019 3:23 pm

Jeho slova jej vytočila tak, že skoro chopil kladivo do rukou. Nakonec se ale nadechl a rozhodl se ignorovat jeho arogantní chování.Dobrá tedy, kdy mohu žádat o další audienci?Koukne se na něj a snaží se v něm číst.
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeTue Feb 19, 2019 3:32 pm

Zažádej si o audienci na hřbitově. Až se měsíc znovu otočí do kulata. Pronesl a zvedl se ze svého přezdobeného noblesního trůnu. Vyveďte je.
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Apr 25, 2019 7:28 pm

Přišel se podívat do korunního sálu, nevěděl co, ale... cosi jej táhlo se podívat. Možná sledoval obrazy na stěnách a koukal na ty, které mu připomínali dávno zapomenutou budoucnost. Přikoulel se ke svému trůnu a usadil se na něj, oddechl a zaklápěl hlavu k malému šlofíčku, div mu již z koutku netekl proud slin. Toužil po oroseném korbelu plného piva, které je kvašeno a slazeno na královský způsob přesně podle jeho představ. Ne. Po tuctu takových korbelů a společnosti své zelené dámy ! Při těchto myšlenkách seděl osamocen v sále a nechal se v nich jen unášet.
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Apr 25, 2019 7:40 pm

vzala Alestora s sebou do korunního trůnu. Cestou mu kladla na srdce ať nedělá nic unáhleně a ať se tváří jako ochranka krále.. když vešli do toho sálu a viděla tam to tlusté prase tak... se jí málem zvedl kufr. můj králi! řekne s přehnanou vřelostí v hlase. Potřebuji s tebou mluvit můj pane lehce skloní hlavu aby to vypadalo že se uklání
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Apr 25, 2019 7:47 pm

Můj drahý pane.Ukloní se a pod vousy si zavrčí. Pak sleduje jak mezi sloupy stojí členové jeho osobní ochranky. Král nikdy nebyl sám, i když si to myslel. Nikdo by nenechal hlavu království jen tak samotnou bez ochranky. Ani když je to takové tlusté prase. Stále je krok za svou paní. Stále čeká.
Back to top Go down
Raine / Diana

Raine / Diana


Posts : 31
Join date : 2018-11-03

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Apr 25, 2019 8:01 pm

Netrvalo dlouho a když domluvili oba, do dveří korunního sálu vrazila shrbená osoba v černém plášti a co krok to škrtnutí oceli, znělo to jako skřípající kolenní protéza, ale nebylo tak tomu. Až přehnaně mladý hlas, který se kapku neshodoval se zdánlivým vzhledem se rozlehl ozvěnou, která zde byla. Také s tebou chci... Odmlčela se s úšklebkem, když věděla, jak to celé dopadne a ona mohla rozhodnout. ... mluvit. Osoba nevykala, nač přeci ?
Back to top Go down
Král Joffrey I.

Král Joffrey I.


Posts : 16
Join date : 2018-11-04

Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitimeThu Apr 25, 2019 8:08 pm

Podíval se se zalíbením na svou paní a toho otravného poskoka. Má milá. Obrátil se na zelenou krásku, ze které byl vždy stejně uchvácen. Měl by ses voholit. A trochu umejt. Začal kritizovat až přehnaně perfekcionisticky onoho.. slouhu, ochranku, bůhví, co to bylo za šmejda. Přesto, že mu kecal do osobní hygieny, sám měl zrovna dvakrát co mluvit, protože ani ten ji nějakou dobu již neabsolvoval. Co tady dělá ta babizna ? STRÁŽE ! Žebráky tu nechceme ! Sedíte si snad jen a pořád na prdelích, že vám i tohle zbytečné cosi podklouzne pod vašima nemotornýma rukama ?! Rozhořčil se a praštil do opěrátek na trůnu. I když zavelel příchodu stráží, nikdo nepřišel a tak jen nakrčil obočí a volal ještě o to více zlostněji. TO JI MÁM SAKRA VYVÉST SÁM ?!
Back to top Go down
Sponsored content





Korunní sál Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál Icon_minitime

Back to top Go down
 
Korunní sál
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Královské město :: Palác :: Korunní sál-
Jump to: