Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hospod či krčma

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 6:39 pm

*Do krčmy se přiřítila jako hurikán, teda ona si to nemyslela, ale když dveře políbili zeď a na ní se upírali očí lidí jak za barem tak i u stolech musela, uznat, že to bylo přehnané teda na elfa, jenže před nima jen pokrčila rameny a zamířil k jednomu stolu. Její chůze byla tichá a celkově se pohybovala jak se k její rase patří. Vypadala prostě jako správný elf, až na její vzhled, což trochu ničila malinká lebka uprostřed čela a tetování táhnoucí se jí po tvářích.  Kožené kalhoty obepínajíc její dolní část byly lehce roztrhlé na kolenou a špinavé, ale ona si z toho nic nedělala. Dneska hodlala pít,, konečně měla všechno hotové a peníze co měla připnuté na pásku kolem jejího boku se těšily až budou utracené. Plácla sebou do rohu krčmy a objednala si jednu zdejší specialitu, někteří by to přirovnaly ke kořalce, jen měla pár přísad navíc.  Po očku sledovala dění v té malé místnůstce, zrak jí padl na jeden stůl kde se hrály karty a rozhodla se, že za chvilku se k nim přidá a zjistí jaké má štěstí. Na dívku a hlavně na elfa, neměla zábrany hrát takové hry a utratit celé jmění. Když se před ní objevil pohárek s pitím, kývla pouze hlavo a pak okraj položila ke rtům a nechala tekutinu naplnit její hrdlo.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 6:55 pm

Město zahalené do tmy, špinavé uličky, nehezké místo na procházku. Ale Dur je zde jen proto, aby se podíval po lidech, kteří by mohli dělat problémy. Pomalu prochází ulicí, když v tom zří jakousi putyku. Jeho rty byly suché. Dá se říci, že až žízní. Pivo by bodlo. Pomalu vejde do hospody. Nemá problémy s pohledy všech těch neotesanců, má mnohem lepší původ než kdokoli z těchto hromad něčeho, co vypustil ráno do toalety.Dojde k baru. Brej večír, dal bych si pivo a panáka kořalky. Koukne na barmana pohledem, ze kterého lze vyčíst, že je mu jedno, co si o něm myslí a pokud se něco bude příčit jeho pocitům, nedělá mu sebevětší problém odpálit celý bar.
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 7:13 pm

*V pití alkoholu se mohla vyrovnat několika mužům v hospodě. Ne jednou se dostala do uprostřed pro ni ne tak zábavné hry, kdo vydrží nejvíce. Tyhle jejich hloupé hry, hrála jenom protože z toho pak něco měla a ne cena útěchy to nebyla jinak se těm smradlavým budižkničemům ani nepřibližovala. Tohle pití pěkně v koutku krčmy pro ní byla značka ideál. Zrovna po stole rozhodila své bylinky, aby si tu příchuť té kořalky ještě více ochutil ale podle sebe, když se otevřou dveře, snad by ani nezvedla hlavu, kdyby se na pár vteřin nerozhostilo ticho či šeptání, modré oči zabodla do trpaslíka, který si to mířil k baru. Lehce nakrčila pihovatý nosánek i si tiše pro sebe odfrkla. Byla to celkem odvaha vstoupit někam kde většina byli lidé či elfové, kteří jak mají ve zvyku nenávidí všechny kromě sebe a to byl případ i Ineyt. Ruce však nechala na stole i když jí konečky prstů brněly po pocitu držet v nich jednu ze svých zbraní, ale nakonec je zaměstnala při třídění bylinek, avšak oči z trpaslíka ani na vteřinu nespustila.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 7:31 pm

Sedl si i s objednávkou do rohu krčmy, své kladivo na zádech a společně se zásobníky měl složené tak, že si mohl pohodlně sednout a opřít se o měkkou sedačku, kopl do sebe panáka a podíval se na hostesku, ať mu donese něco k jídlu a připlatil, aby to bylo něco jiného, než odpad. Těmhle holkám, napůl servírkám, napůl děvkám bylo jedno, kdo jste, pokud jste dali dost peněz, udělali pro vás vše co si jen zákazník žádal. Pohled mu lítal po očích, které na něj jen šilhaly, ústa co šeptala urážlivá slova, bylo mu to jedno. Byl na to zvyklý a nenechal se ničím z toho znervóznět. Jeho oči ale zaujalo něco jiného. To, že elfka s tetováním na tváři se na něj jako jediná z těchto všech bytostí podívala jen jednou jedinkrát. Ruce měla klidné, sledoval je, když přebírala bylinky, sledoval jak se pohledem soustředěně zkoumá vše co má na stole. Byla zabiják.
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 7:48 pm

*Musela se sama pro sebe pousmát, když si v hlavě opakovala, aby se chovala jako pouhá bylinkářka, nepotřebovala moc pozornosti a podle všeho ani ten trpaslík když měl stejný nápad se posadit do rohu místnosti. Škoda, doufala, že se posadí někam pěkně na světlo. Chtěla vědět, kdo z obecenstva, první propadne vzteku a začne zábava, ale takhle se toho podle všeho asi nedočká.* Proč si myslím, že trpaslík co navštíví hospodu plnou elfů a další havěti co nemá ráda váš druh buď jde na sebevraždu nebo to tu rovnat ze zemí? A nebo se rozhodl proti sobě poštvat co nejvíce lidí co to půjde. * Její hlas byl pevný a nepřipomínal žádný sladký hlásek který by měl k dívce patřit snad už prostě z principu. Přestala si hrát s lístkama a okvětními lístky na stole a ruce spojila jenom proto aby se protáhla. Promluvila na něj jen z jednoho důvodu, chtěla vědět proč tu je a co má v plánu.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 8:01 pm

Třeba jen proto, aby se najedl a napil. Nemám zájem to tu rovnat se zemí. Mám mnohem lepší zábavy, než bořit bary a zabíjet lidi na potkání. Což ovšem ty, podle toho jak vypadáš, ten přesný pohyb rukou a obezřetnost, která je obdivuhodná, ale pro elfa typická, ty oči..Jeho hlas a následný úsměšek prořízl ticho místnosti. Všiml si jak pár opilých pitomců vstalo. Ty v tom máš zkušenosti, že ? A pokud chceš mluvit s někým, kdo je starší než ty, měla bys k němu jít. I vás učila matka uctivosti, i když je to člověk, nebo trpaslík.Připravil si kladivo. Atmosféra houstla, byla podobně hustá jako guláš, který dojedl a stále houstla. Tady bude za chvilku pár mrtvol.
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 8:10 pm

Na vašem území nemáte krčmy? *Zeptala se, jakoby jí to zajímalo, přesto si jenom potřebovala do někoho rýpnout a on byl pro tento večer skvělé oběť. Když se však pár lidí zvedlo sama se narovnala, ne z důvodů, co těm opilcům lítalo v hlavě, ale pokud se něco pokazí ona i když by ráda, nechce být ve středu. Za tohle zaplaceno nemá tak proč si přidělávat rány, kterých má už tak dost.* Nevím, co tím myslíš, jsem pouhá bylinkářka vidíš *Kývne hlavou směrem ke svým bylinkám. Někteří by tomu uvěřili ona však věděla, že on jí na to neskočí. Ale proč to nezkusit.* V pořádku, tahle vzdálenost mezi námi mi naprosto vyhovuje, ale pokud hledáš někoho kdo oplývá uctivostí, tak myslím, že tady ho těžko najdeš, i když těch pár lidí by rádi byli v tvojí přítomnosti *Na tváři se jí objeví úšklebek, který schová za džbánkem pití.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 8:20 pm

Máme. Ale Já jsem tady za určitou inspirací. Nebudu přeci chodit tak daleko. Zasměje se Nebuď vtipná. V bylinkách se možná vyznáš, ale to, že máš flek od krve na krku a na lemu šatů, přesné pohyby ruky a to, že jsi oblečená spíše do lehčího stylu, který musel být drahý,hah, těžko by sis na to jako bylinkářka na toto vydělala. A ještě jedna věc Sleduje tři muže, co se k němu blíží. Bylinkářka by si do krčmy nebrala dvě dýky, které jsem kdysi ukoval pro jednoho ušáka, který měl dcerku. Tu rytinu poznám. I to tetování. Ineyt.zvedne se a začne se smát.Tak kdo bude první? HEH?
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 9:20 pm

Inspirací? Vau, to musí být opravdu užasná inspirace když tě donutila zajít až sem *Zakroutila hlavou. Inspirace. Jasně, každý tomu říká jinak. Někdo třeba jak naštvat nejvíce lidí a někdo inspirace, ale brát mu to nemohla i když vlastně mohla, ale nechtělo se jí. Ťukla konečky prstů o stůl, silněji než chtěla a tak jí to trochu zabolelo, ale nic na to neřekla. Byl až moc všímavý a to se jí nelíbilo. Jednou rukou si zajela ke krku a hledala tu šmouhu od krve. Druhou začala sbírat bylinky zpět do svého váčku. Co jí však donutilo zvednou tak prudce až židle spadla na zem byli jeho poslední věty. Zatnula ruce v pěst ale do stolu tentokrát nebouchla. Zlostně se podívá na tři muže, kteří se vydali k trpaslíkovi. Všichni tři však ucouvli a nechali jako správní hoši dámu jít první. Rychlým a rázným krokem přešla tu vzdálenost mezi ní a trpaslíkem.* Ani se nedivím, že můj otec byl bídák a spodina elfů, když šel k trpaslíkům. *stála těsně před trpaslíkem. Jednu ruku položenou na rukojeti dýky ale přesto nebyla připravena zautočit. Věděla, že se mu nevyrovná, ne takhle, ale tak moc jí štvalo co řekl.* Nevím, co ti o mě můj otec řekl, ale moje jméno nemáš právo říkat. *Její oči se stáhly do uzké linky. Vypadala jak kočka, která se chce vrhnout na myš.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 9:39 pm

Jen proto, že jsem trpaslík? Mám daleko urozenější původ než ty, ale to sem netahejme. Pro tebe to možná byla spodina, ale sama musíš uznat, že ty čepele ti slouží jako žádné jiné. Když už, potrpěl si na kvalitu. A zbraně, které děláme my, překonají jakoukoliv jinou, kterou vyrobí člověk.Měl jí za rozlobené dítě. Možná byla rychlá, rychlejší než on sám, ale tahle čepel jeho kyrys neprořízne, musela by mířit na krk a hlavu.Jestli ses uklidnila, jako že vypadáš, že moc ne, zkus se posadit a napít se něčeho. Vydýchej se, než se stane něco, co by znamenalo několik smrtí a zkázu jednoho baru.Byl až ledově klidný
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeThu Nov 08, 2018 10:27 pm

Tyhle dvě dýky, mu ležely doma snad od doby, kdy si je pamatuji. Takže bud je chtěl prodat nebo se s nimi zabít, ale při nejlepší byl na všechno zbabělec. *Stisk na rukojeti povolí, ale stále z ní ruku nesundává. Mohl si to všechno vymyslet. Vždyť není těžké najít informace o všem co žije a myslí. Přesto, že si tohle nalhává sobě, nějaká její část, mu věřila, jenže byla pohřbena velmi hluboko.* Jediná smrt může být ta tvoje *Zamumlá si pro sebe, ale poslechne jej. Posadí se zpátky na židličku, ale už se nenapije. Přešla jí chuť. Teď měla chuť opravdu někoho zabít. Vybít si tu zlost. Myslela si, že se svojí rodiny zbaví, ale oni se sní potáhnout až do její smrti, jako škůdci.* Máš pravdu, slouží mi opravdu výborněChceš je zpátky? Proto jsi je zmínil? *Sleduje každý trpaslíkův pohyb. Ignoruje pohledy ostatních, jakoby tam ani nebyli. Nedala by je. Ne bez boje. Byly pro ní až moc sentimentální i když by to nepřiznala ani sobě na tož jemu.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 7:22 am

A na co by mi byly ? Sama si postřehla to, že na krátké zbraně nejsem. Mně by byly tyto dvě čepele více než zbytečné. Já preferuji trochu hrubší styl.Své kladivo položí na zem, nemusí dát ani ránu, aby zdůraznil onu hrubost, jeho styk s dřevěnou podložkou je více než slyšet.Tvůj tatík za mnou přišel tenkrát s tím, že chce dvě zbraně. Měl celkem náročné požadavky, deanénická ocel je vskutku dražší a náročnější na opracování. Ale tím tě nudit nebudu. Seděl a hleděl na mě tenkrát podobně jako ty. Se stejným odporem v očích, se stejnou nechutí. Příčilo se mu v krku každé slovo. Bylo to vtipné. Dost se mu v tomto podobáš.Věděl, že tohle jí vytočí, ale on se prostě jen opřel do sedačky a dopil své další pivo. Byl to přeci jen trpaslík, ti se nebáli pít ani jíst. Její konečky prstů neustále klepaly o dřevěnou desku stolu, její hruď se vzpínala a její dekolt se mu s každým nádechem vzepjal proti obličeji. Koukl se, proč by ne ? Vždyť je i oblečena tak, aby byly nápadné.Každopádně, když už jsi tady, na něco se tě zeptám.
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 5:31 pm

*Pokrčila rameny. Ani ona nevěděla na co by je měl, ale znala lidi, kteří by rádi chtěli věci vracet a k tomu ona nebyla jejich pravým majitelem. Sledovala jeho počínání s kladivem a protočil očima nad reakcí některých lidí, když se ozvala rána. Jak snadno, je rozhodí kladívko. I ona byla rozhozená, ale ne ze zbraně nýbrž z něho a z toho že věděl více než bylo dobré.* Proč je chtěl? *Skočila mu do řeči. Jenže on pořád mluvil a když jí začínal přirovnávat k jejímu otci, dělalo se jí špatně. Ne ona není jako ona. Není zbabělec a už vůbec nějaký ubožák.* Nepřirovnávej mě k němu. Ani špetka ve mě není mu podobná. *Zavrčela, tak moc mu chtěla jednu vrazit, ale snažila se ovládat. Nepotřebovala mít v patách i trpaslíky. Stačilo jí těch pár lidí, co jí chtěli svléknout z kůže.* No spíš je otázka, jestli ti odpovím, ale prosím zkus to *Vybídla ho mávnutím ruky. Potřebovala je nějak zaměstnat. Už to klepání do stolu jí nepřišlo, jako něco co jí má udržet klidnou. Nelíbilo se jí, jak byl v její přítomnosti klidný i když to byla jejich povaha.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 6:42 pm

Koukne se jí do očí a ujede mu koutek. Víš, tehdy za mnou došel, jak jsem říkal s prosbou o to, abych mu vytvořil zbraně, které protnou paprsek a noc. Takové teď nosíš u pasu. Měl to být zároveň pokus o mírovou dohodu. Tvůj otec se mě tenkrát pokusil zabít. Zbraní co jsem mu dal. Jak ubohé.Usměje se Narovnal se, věděl totiž o něčem, o čem ona neměla sebemenší tušení. Ze stínu se vynořila postava, za kterou se pomalu šouraly dvě další společně se psy. Jeden z nich se opřel o sloup a věnoval Durovi dlouhý pohled, po kterém se ušklíbl.Každopádně, ty zbraně mají na sobě stejnou rytinu, jako máš ty na obličeji. Měl to být dar pro tebe. Nebo mi to tvrdil.Koukne se jí do očí Mám tedy rovnou dva dotazy. První je tohle. Znáš Anema ? Ale tuhle nech na potom. Ta druhá je důležitější. Znáš ty chlapy, co na nás čumí ?
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 7:52 pm

*Poslouchala ho. Nakonec obě dýky položil na stůl před sebe a při jeho povídání, jakoby to byla pohádka, krčila nos. Ani se nedivila, že ho otec nezabil, neměl na to. A popravdě teď když nad tím uvažovala napadlo by to jenom hloupého člověka zaútočit na trpaslíka zbraní, kterou udělal* Dar pro mě? *Překvapeně se na něj podívala. Jednou rukou sjela po svém tetování, měla ho na tváři od nepaměti myslela si, že je to jenom sentimentální věc od rodičů. Druhou přejela po runách na dýkách, nikdy si toho nevšimla a pokud ano nedávala tomu žádný význam.* Myslíš toho e... *Zase mu skočila do řeči a zase byla ním přerušena. Divila se že mu to nevadilo, ona by hned vypěnila.* Ono ani se nedivím, e na nás čumí, když si elf povídá s trpaslíkem. *Zamumlá a vzhlédne rychle k osobám, které myslí. Přišli jí povědomí, ale nemohla je v té své hlavičce přiřadit. Bylo tolik lidí co jí nenáviděli.* Něco mí říkají, ale přesně ti to neřeknu. Ale zatím bych z nich strach neměla. *Pokrčila slabě rameny, přesto ruce položila na stůl ke svým dýkám.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 8:17 pm

Připrav si zbraně, tihle lidé sem jsou pro kůži jednoho z nás a mám nepříjemný pocit, když vidím, jak moc slintají nad tvým copem, psiska vrčí když se na tebe podívají, mám mírnou obavu, že cílem jsi ty. Ruka je pevná. První a třetí je pravák, druhý se psy je levák. Na něj pozor. Má tepanou kůži. Sází na rychlost. První dva mají všitý plát do kůže. Až odtud vidím jak se jim snaží dostat níž a níž přes pupek. Popisuje všechny detaily. Každou podrobnost, které si všimne. Třeba mu pak odpoví pravdu, protože v situaci ve které je,se jí bude hodit pomoc. Nehýbej se. Žádná zbrklost. Kdyby cokoli, ber prvního. Zbytek nech mě, je ti to jasné ? JE?!
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 8:45 pm

*Dala na jeho radu, už protože ty postavy neměla v dobrém úhlu pohledu a on na ně viděl mnohem lépe. Neměla šanci, ani na to připravit si ze svých bylinek jed a tak opravdu pevně seřve ve svých rukách rukojeti a více se narovná. * Možná vím kdo jsou, ale nejsem si jistá. Kdysi byli čtyři a já se měla zbavit jednoho a tak možná máš pravdu, že jdou po mě. *Podle popisu by to i sedělo, ale ti psi jí vyváděli z přesnosti. Předtím je neměli, ale to taky bylo rok zpátky. Kdo plánuje pomstu rok? Nikdo tak proč teď.* Víš, že mi nemusíš pomáhat. Zvládnu to sama. *Promluví v momentě uslyší za sebou psí vrčení. Byly blízko, slyšela jejich kroky. Bylo jim jedno, že je uslyší. Jenže stále byly pro ní daleko. Ona sázela na rychlost a přesnost a hlavně jenom jeden přesný uder, proto, vyčkávala jak pověděl.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 8:57 pm

Nepodceňuji tě. Budeš stejně rychlá jako otec. Možná rychlejší. Stejně bys to nestihla. Jsou daleko od sebe. Proto si vem jen prvního, možná druhého, když se dobře odrazíš od stěny. Třetí by tě zasáhl kuší Tyhle znám. Zabili mi pár přátel. Chyby jsou jim cizí. Počítali s tebou. Ochrana krku a hlavy je na místě. Malý štít a krátké zbraně na kontaktní souboj. Oni jsou připraveni. Jsou připraveni tě zabít. Psy jsou rušivý prvek.Mají tě vyvést z rovnováhy.Sevře kladivo a sekeru u pasu. Pohlédne jí hluboko do očí, Pokud chce přežít, poslechne ho. Pokud chce vidět další den, poslechne ho.
Počítej do 20.
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeFri Nov 09, 2018 9:11 pm

*Nerada spolupracovala, přišlo jí to zaprvé jako mrhání časem a za druhé musíte dávat pozor ještě na druhého, ale v tomhle případě, jí přišlo, že mít na straně trpaslíka by bylo jenom dobře. Poslouchala jak je popisuje a v hlavě si dělala obrázek. Snažila se přesně odhadnout kde jsou už díky popisu tak i chůzi.* Tak to mají smůlu, že si vybrali zrovna mě, protože já nehodlám umřít rukou těch blbečků. *Je připravena. Má to přesně vypočítané, pokud opravdu bude stát na její straně tak by toho jednoho mohla zabít za pár vteřin.* 1,2,3.... *Začala počítat nahlas, aby věděl, že začala a když byla u dvacítky otočila se na židličce a jednu dýku vrhla po tom prvním. Věděla, že se netrefí taky to nebyl její účel, jen potřebovala ať se věnuje něčemu jinému. V ten moment židlička spadla dneska její vinou už podruhé na zem a ona během pár sekund byla za zády protivníka. V momentě byla na jednom dřevěném stole a jak seskočila na zem, chnapla muže kolem krku. Nepotřebovala ho udusit, ani by na to neměla sílu, ale spíš ho tím chtěla odzbrojit a jen si ho přidržet, než mu druhou dýku bodla do zad, tak hluboko, že neměl šanci.*
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeSat Nov 10, 2018 12:16 pm

//Je rychlá, sakra rychlá. To se hodí.// Na to, že je jen trpaslík, tak dokáže být i sakra rychlý a mrštný. Popadne svou sekeru u pasu a ta se zatíná do hlavy prvního psa. Zaryje se čumákem do udusané hliněné podlahy, Druhý se při pokusu k němu dostat setkal s podobným osudem. Jeho hlava byla jako vlašský ořech se srovnání s kladivem. Stál proti muži s kuší, ten už se chystal k ráně, když v tom ho vytrhl z rovnováhy křik jeho partnera, skvělá příležitost. Dur se s rykem vyhnal, co nejblíž k němu. Kladivo již žhnulo rudou barvou, ještě chvilku a bude doběla, stejně jako mysl trpaslíka, co se pobláznil do bojové vřavy. Protivník nebyl hluchý a stihl trpaslíka, před tím, než s ním prorazil sloup taverny bodnout do spáry mezi brněním na rameni. V adrenalinovém návalu si to ani neuvědomil, možná pociťoval nepohodlí, když toho zmetka domlátil holýma rukama.Uhni Ineyt !Varování vedlo k již hozené sekeře, která se líně točila ve vzduchu na cíl, který stál za nerudnou elfkou.
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeSat Nov 10, 2018 2:03 pm

*Nechala mrtvého spadnout k zemi. To, že byla rychlá a přesná bylo super, jenže už tak vybočovala z řady tím, že zabíjela a jak je o elfech známo nejsou to zrovna bojovníci. I ona není. Zabíjí v za soumraku či v noci. Kdy se ke svým obětím připlíží a následně je zabije. A svou rychlost využívá útěku, jenže takhle při boji se velmi rychle unaví. Což bylo znát, když se mrtvé tělo válelo u jejich nohou a ona z ztěžka oddechovala. Proto úplně zapomněla na třetího a sledovala přesné počínání trpaslíka. Až teď, jak viděla kladivo v akci, se rozhodla, že plést se tomu vousáči pod nohy není dobrý nápad. Neudělal žádnou chybu a s kladivem pohyboval, jakoby vážilo jen pouhých pár kilo.Zrovna se chtěla sklonit pro svoji dýku, která byla stále v těle, když uslyšela svoje jméno, jen tak tak stihla uhnout letící sekyře, která kousek za ní našla svůj cíl.* Teď už vím, že se ti budu vyhýbat velkým obloukem a už vůbec ne měřit si s tebou síly. *Promluví, když je po všem a zakrvácenou čepel otře do kalhot.* Děkuji za pomoc *Dojde ke trpaslíkovi, ke kterému natáhne ruku. Vždycky brala všechny co jí zachránili život sobě rovné a tohle gesto toho bylo důkazem.
Back to top Go down
Balenthor Dur

Balenthor Dur


Posts : 42
Join date : 2018-11-04

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeSat Nov 10, 2018 5:40 pm

Není třeba děkovat. Rádo se stalo. Teď zmiz, než dojde stráž. Pár těch idiotů uteklo. Ale ještě se sejdeme. Stále mám u tebe jednu otázku.Zazubí se a opře se o vychladlé kladivo, když mu nabídne ruku, něžně jí stiskne, není přece hrubián, aby ublížil ženě, i když byla elf.Bylo mi ctí tě potkat.
Back to top Go down
Ineyt

Ineyt


Posts : 24
Join date : 2018-10-11

Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitimeSat Nov 10, 2018 6:07 pm

*Po stisknutí ruky si sebrala všechny své věci, na stole nechala pár drobných a pak se ještě otočila.*Třeba ti na ni odpovím, stejně bych potřebovala vědět více o těch dýkách. *Zvedla ruku k mávnutí.* Taky jsem ráda za popovídání *Zvolá ještě než zmizí z krčmy daleko od toho místa aby na ní nepadlo žádné obvinění.*
Back to top Go down
Sponsored content





Hospod či krčma Empty
PostSubject: Re: Hospod či krčma   Hospod či krčma Icon_minitime

Back to top Go down
 
Hospod či krčma
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Královské město :: Krčma-
Jump to: