Chosen place


Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 
 

 Trpasličí les - event 02

Go down 
AuthorMessage
Vypravěč

Vypravěč

Posts : 11
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 8:16 pm

*tento les není ani menší a ani hustější než kdejaký les v cele zemi. Těžko říct proč si trpaslíci vzali tento les. Možná proto že.. co to slyším? Kroky? Někdo jde? Můžeme vidět že jeden trpaslík nic netušící seká sekerou strom. Nikdo neví proč sem dnes jde. Možná je to Hitelfíny nápad aby se zastupci ras sešli právě zde*
Back to top Go down
View user profile
Balenthor Dur

Balenthor Dur

Posts : 18
Join date : 2018-11-04

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 8:26 pm

Příteli, raději bych šel, tady to za chvilku může být nepříjemné. Sakra nepříjemné. Pošli mi sem jednotku, ať se rozmístí po okolí a využijí průchody. A někdo přivolejte Alchenora. Myslím, že tohle by jej mohlo zajímat.Posadí se na obrovský pařez opodál. Stromy, převážně monokultura smrku, s příměsí buku a břízy nabízeli úkryt před světlem i světem. Tady to bylo místo trpaslíků a kdo ví proč se tu má udát něco, z čeho Dur neměl vůbec dobrý pocit. Smrdělo to. Tohle nedopadne dobře.
Back to top Go down
View user profile
Raine / Diana

Raine / Diana

Posts : 4
Join date : 2018-11-03

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 8:34 pm

Dlouhé procházky po krajinách bylo to, co jí ukazovalo, jak byla dříve její mysl zatemněná. Nevnímala vypálené kraje a proto se vydala pravděpodobně dnes k opovrhovaným trpaslíkům. Byly skutečně všechny ty řeči, jež se o nich navyprávěli pravda ? Temná kápě zahalovala její tělo od hlavy až k patě. Budila takto dojem stařenky, která se s hrbem na zádech trmácela přes les, který šuměl a dýchal do temnoty zapomenutých krajů. Povšimla si trpaslíčka, který sekal do mohutného stromu. Popravdě se divila síle nápřahu, kterou dovedli bez magie jen pomocí svých paží a svalů. Byla od něj stále poměrně daleko a tak se pouze blížila k robustnímu tvoru. Ovšem to nebylo to jediné, na co se její potemnělé oko zaměřilo. Další. Obří kladivo, které vypadalo, že by mohlo napáchat slušné škody byl zázrak, že vůbec unesl. Někdo přivolejte jednotky ? Alchenora ? Vypadá to tu na nějakou sebranku. V okamžiku se s lehkostí vyšvihla do koruny stromu, která jen v tichosti zašuměla. Proskočila přes pár větví a usedla pár stop od nich, ale o hodné místo výše pro kvalitní rozhled.
Back to top Go down
View user profile
Balenthor Dur

Balenthor Dur

Posts : 18
Join date : 2018-11-04

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 8:43 pm


//Jednu chvilku tu a pak zase ne. Vypadá to asi na, že zelená dáma je přítomna.// Postaví se a kladivo si hodí na záda.AŤ JSI KDO JSI, ZJEV SE. TOHLE JE JEN MÍROVÁ SEŠLOST, TAK SE NEPLIŽ JAKO VRAH Zařve. Jeho tělo je připravené na cokoli. Kdyby na to došlo a jemu šlo o holý život, nevadí mu to. Ale pokud to ohrozí jeho lid, je připravený přinést jakoukoli oběť
Back to top Go down
View user profile
Ineyt

Ineyt

Posts : 20
Join date : 2018-10-11

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 8:46 pm

*Někdy když máte takový nepříjemný pocit tak ho musíte následovat jenom proto, aby se zjistilo co za tím stojí. A právě jeden takový nepříjemný pocit měla právě teď Ineyt. Zrovna sbírala na začátku lesa pár bylinek, aby z nich mohla udělat jed, ale i pár použít na uzdravení. Měla na sobě, většinou, to co vždycky jenže ještě jemně zelený plášt s kaucí, který jí chránil před větrem a poledním sluncem. Byla na mýtině dlouho, když pocítila to nepříjemné svrbění na zátylku, které jí říkalo, že přichází něco divného. Automaticky jakoby ji nohy sami vedli hluboko do lesa. Poznávala to místo, dostávala se pomalu až na trpasličí území, proto po cestě nechala spadnout kápi z hlavy. Vyšla zpoza jednoho stromu, když si všimla známého trpaslíka. Netušila na koho to mluví, možná na ni, ale o tom těžce pochybovala a tak svýma špičatýma elfíma ušima lehce pohla zda neslyší něco víc, co by jí napovědělo, zda je tu někdo s nima. Na Dura však nepromluví, jen se o pře o strom, protože podle šeho tady její cesta končí. *
Back to top Go down
View user profile
Balenthor Dur

Balenthor Dur

Posts : 18
Join date : 2018-11-04

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 8:54 pm

//Alchenore, něco se mi tady nezdá, možná budu potřebovat pomoci. Přijď, ale ať tě nikdo nevidí.//
Stojí tam dál, kouká se do korun, okolo sebe kam jen dohlédne. Tohle se mu vážně nezdá. Kladivo třímá v jedné ruce, druhou, která je svěšená u těla nepohybuje. Otáčí hlavou zase a znova. Ale po bábě ani vidu ani slechu. Sedne si zase na kámen, uklidní se a nadechne.
Back to top Go down
View user profile
Vypravěč

Vypravěč

Posts : 11
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 8:57 pm

celé to všechno bylo... napjaté. Nikdo z nich nemohl tušit proč tu je a přece je to sem táhlo. Elfka, trpaslík a dokonce i Valkyrie.. Kde jen může mít syna? I když je tma tak jde jasně vidět, měsíc v úplňku? Ozval se šum spadaného listí a prasklé větvičky. Co to může být? Další snad osoba? Nebo dokonce.. nějaká obluda? Zpoza listí se ozve šílený křik. Elfové mohou vědět že jde o kostratalce. Jen si vzpomenout... Jak ho lze zabít?
Back to top Go down
View user profile
Balenthor Dur

Balenthor Dur

Posts : 18
Join date : 2018-11-04

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 9:06 pm

Nazdar ty zmrde.Koukne se na hromadu kostí, která se promenáduje přímo mezi stromy. Schovávat se, je zbytečné. Už o něm dávno ví. Jeho prsty aktivují spínač na kladivu, které se během pár vteřin žhaví do ruda. Je po kolena v suché trávě. Stromy okolo jsou většinou zdravé, ale jsou tu i takové,které jsou napadeny houbami. Smola a souše. Jako trpaslík musíte dost vědět i o materiálech, se kterými pracujete. Dřevo se používá na roztopení výhně. On sám si vybírá právě to zasmolené a suché, které slibuje prudký nárůst teploty a smola bude hořet dost dlouho na to, aby se výheň rozžhavila. Tohle mu může pomoci. Je na samém okraji teritoria, jednotky daleko a on je tady sám. A má proti sobě minimálně jednu bestii a něco, o čem netuší, co to je. // Alchenore.. kurva kde jsi ?//
Back to top Go down
View user profile
RPG UpozorněníPosts : 2
Join date : 2018-11-10

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 9:15 pm

POZASTAVUJI!
Back to top Go down
View user profile
RPG UpozorněníPosts : 2
Join date : 2018-11-10

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 9:24 pm

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ, KTERÉ JE TŘEBA RESPEKTOVAT!

I. Smysl eventů je uspořádání společenské události, do které se zapojí více hráčů. Účelem je tak organizovaná komunikace, která bude probíhat na základě následujících pokynů:

Každý hráč má své pořadí včetně vypravěče. Proto posty nelze psát bezhlavě, kdy se naskytne možnost, ale tehdy, kdy máte. Pořadí je určeno posty, které byli sepsány od začátku. Čili začíná Vypravěčem, přechází na Dura, Raine/Dianu až k Ineyt. Toto pořadí je třeba dodržovat, jinak se hra hrát nedá a ztrácí se v ní veškerá přehlednost. Pořadí je zde od toho, aby si zahráli všichni a nikdo nebyl vytěsněn. Proto pokračujte v následujícím pořadí:

Vypravěč určí momentální situaci, na kterou budou hráči reagovat postupně. Tedy Dur, poté Raine/Diana a Ineyt. Pokud přijde jakýkoli další hráč, řadí se na konec.

Děkuji za pochopení, zkuste to prosím respektovat.
Vic
Back to top Go down
View user profile
Vypravěč

Vypravěč

Posts : 11
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 9:35 pm

Momentálně se nacházíme v situaci kdy Kostratalec vychází ze stromů. Nejde pořádně vidět ale slyšet ho lze pěkně. Tato obluda je vyšší než kdejaký člověk a je o něm všeobecně známo, že je velice nebezpečný. Již známe reakci trpaslíka Dura, ovšem tento čin nemusí dopadnout dobře.
Back to top Go down
View user profile
Balenthor Dur

Balenthor Dur

Posts : 18
Join date : 2018-11-04

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 10:07 pm

Tak dělej, pojď, DĚLEJ TY KUSE HOVNA POJĎ MĚ SEŽRATJeho tělo se stalo do adrenalinem poháněný stroj. Páka se secvalka podruhé. Druhý stupeň kladiva, aktivace prvního zásobníku. Udělá dva kroky blíž a praští do země. Znovu, znovu, znovu. Plamen se okolo něj šíří a sílí s každou ranou. Sleduje monstrum jak se pomalu pohybuje okolo něj. Setře pot. Okolo něj se rozpoutává inferno a stromy pod náporem teploty začínají nejen hořet, ale i praskat. Řada z nich se doslova rozletí a pár třísek zajede Durovi do tváře. Čas vzít nohy na ramena.
Back to top Go down
View user profile
Raine / Diana

Raine / Diana

Posts : 4
Join date : 2018-11-03

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 10:18 pm

Strom pod ní pomalu praská a ona tuší, že je na čase zvednout prdel, pokud ji nechce mít brzy v jednom ohni. Požár se začínal šířit poměrně rychle, sžíral les, jako ji sžíraly vlastní myšlenky. Jestli zde někdo něco neudělá, brzy se můžeme všichni místo ve stínu stromoví procházet po hordách popelu. I když kyslík je přirozeným živitelem ohně, mohla udělat jen jedinou věc. Narovnala se a shodila kápi. Křídla se jako mocné perutě Safroeonských orlů roztáhla do plného rozpětí, vznesla se. Skutečně letěla. Jednotlivé pohyby prořezávali vítr, který se zahaloval do dýmu. Renge ! Nemusela kříčet, ale pro větší dojem situace a možná kapku pozornosti zakřičela. Poryv větru se zasekal do lesa. Pár stromů opustilo své kořeniště a několik metrů popoletělo. Oheň se však klidnil a žhavé uhlíky odnášel vítr.
Back to top Go down
View user profile
Ineyt

Ineyt

Posts : 20
Join date : 2018-10-11

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 10:23 pm

*Přišlo jí, jakoby se ten pocit prostě spletl, nebylo tu nic, kromě jí, trpaslíka a kdo ví čeho. Jenže z toho jí dostal až vzdálený křik za ní. Přesně věděla jaké příšeře patří a neměla z toho moc dobrý pocit. Pokud on vylezl ze svých jeskyň něco se opravdu musí dít. Slyšela jeho tělo, kosti, jak o sebe třou, větvičky jež pod jeho váhou praskají. Přibližoval se k ní. Ještě nevěděl, že je blízko, přece jenom byla opřená o strom a díky oblečení i ve tmě trochu zanikala. Zpomalila dýchání a tiše přesunula ruku k jedné z dýk. Četla o této bestii a protože se často toulala u lesů znala o něm skoro všechno, jenže teď si nemohla vybavit nic než, že má zůstat v klidu a neupozorňovat na sebe což u trpaslíka nebylo jednání asi správné. Když však strom o který se opírala začínal praskat, díky teplu a jí přišlo, jakoby celé tělo hořelo, chtěla utéct. Jenže to horko jí to nedovolovalo. Jenom schovala tvář do hábitu, aby spon trochu filtrovala vzduch a modlila se ke Hietflině, aby se jí nic nestalo.. Viděla jak se po ní sápe jazyk z plamene a mohl být od ní jen pár metrů když zmizel. Lesem se ozval hlas a všechen plamen byl pryč. Zvedla hlavu ke korunám stromů, aby si prohlédla onu osobu.*
Back to top Go down
View user profile
Vypravěč

Vypravěč

Posts : 11
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Nov 10, 2018 10:28 pm

všechno to vypadalo jako sen. Jako hodně špatný sen. Příšera, hořící stromy a Valkyrie? Trpaslík, který rozhodně je všechno jen ne flegmatický a elfka která vše bere snad až na lehkou váhu. Otázkou však zůstává proč? Proč se obluda ukázala teď? Hrozí snad celému Safroeonu něco strašného, že už i obludy vylézají? Obluda zakřičela na trpaslíka ale místo toho aby ho vzala do svých kostnatých rukou tak jakoby slepě vzala kus kořene. No ano!Červené oči tolik nezáří! Je slepá!
Back to top Go down
View user profile
Balenthor Dur

Balenthor Dur

Posts : 18
Join date : 2018-11-04

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Mon Nov 26, 2018 9:52 am

Někdo by řekl, že ten vichr, který jen něžně udeřil do tváře nemohlo vytvořit nic jiného, než další stvůra, nic jiného předci nemůže mít takovou sílu aby udusilo oheň takové intenzity jedním mávnutím a zároveň dovedlo vyrvat borovici, která je stavěna tak, aby její kořen se zahlodával co nejhlouběji jen může, aby dosáhl vláhy. A tohle jej vylouplo jak uher. Byl rád, že jedna z těchto prastarých stojatých dam jen nepočastovala něžným objetím a drsným polibkem. Má to rád na koníčka, ale takhle ne.
Horko těžko se zvedal, jeden z jeho zásobníků, naštěstí ten prázdný byl poškozený, naštěstí opravitelný. Prohlédl si místo okolo sebe. Vše spálené na uhel. Naštěstí okolo nebyla žádná zvěř. To ale teď nebyl problém. Bestie, která jej donutila se naštvat narážela do stromů okolo sebe. Byla slepá. Proč si toho nevšiml ? Mezi stromy by se propletla, ale ona pořád naráží všude kde může. Navíc to vypadá, že už měla nějakou potyčku s něčím jiným. Chybí jí zub a hluboké drápy na lebce svědčí na vlka, velkého a silného. Odnikud slyší rohy jak troubí. To jeho šiky doráží na místo, během několika chvil tu stojí dvě jednotky těch nejlepších.
Rozestupte se po skalách a nebudete útočit dokud vám nedám znamení. Ať přijde cokoliv. Stůjte a zbraně budou složené.
Back to top Go down
View user profile
Raine / Diana

Raine / Diana

Posts : 4
Join date : 2018-11-03

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Mon Nov 26, 2018 1:33 pm

Na širém nebi byla nápadná jako černý králík na sněhové pláni, který se uhání dunami schovat před svými lovci, či mordami slintajících vlků, pařáty hladových orlů. A nakonec ? Stejně je dostižen a roztrhán na kusy. Sníh se barví krví, stejně jako její pera. Lákalo ji ale zůstat a pozorovat onen bezbožný ryk. Když se přidali ostatní bojovníci trpasličí rasy, bylo nadmíru jasné, že takováto podívaná bude vzrušující. Obestavěli se po výšinách skalisek a to přesně okolo slepého tvora. Neměla tedy kam uniknout, jelikož pustina byla přesně tak prázdná jako ta, po které se králík vydal na úprk. Ostatně by si jí nemuseli všimnout, když byli zaměstnáni tím pytlíčkem kostí, který se jako dítě motalo mezi stromy. Zář v očích pohasínala a ona musela vymyslet strategii, díky které by bestii dostala alespoň k zemi, napadlo ji použít svazovací kouzlo, ale proč se nekochat pohledem snahy těch, kteří se budou tak úporně snažit bestii skolit ? Tak se předveďte škrti.... Pronesla v hlavě pro sebe. Nikdy si o nich nemyslela nic zvláštního, ale až poprvé zřela jejich vůdce, vypadal kapku větší, než průměrný trpaslík, ale beztak si jen ujíždí na vysokých podpatcích, stále byl však vzrůstem poměrně malý. Čas se ale krátil a bytost panikařila čím dál více, proto neviděla důvod váhat a dříve, nežli stihlo k něčemu dojít, letěla ještě mnohem výš, než bylo snad i zdrávo. Musela nabrat pořádnou rychlost a to skutečně pořádnou, aby udělila co největší poškození. Vyletěla až k oblakům, nutkání si je pohladit ale nebylo momentální starostí, pozorovala vše z úchvatných výšin, pravděpodobně proto neviděla všechno to dění, ale momentálně si připadala přesně jako ten okřídlený dravec, co se chystá zaútočit v pravý čas na svou kostnatou kořist. Čekajíc jen pozorovala, jak zareagují zakrslíci.
Back to top Go down
View user profile
Ineyt

Ineyt

Posts : 20
Join date : 2018-10-11

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Tue Nov 27, 2018 1:22 pm

*Její tělo bylo v jednom ohni, musela uhybat každému kroku a pohybu te obludy. Presto se sem rozhodla zaútočit. Zrovna stala za stromem, aby nabrala dech. Nebyla zvykla na takové běhání a popravdě ji zacalo stipat v boku, presto vice stiskla své dvě dýky. Najednou se vedle ni jeden z jehličnatých stromu spadl a chvilku na to se objevila příšera, snaží se byt potichu, ale když se na ni otočí dojde ji, ze je slepá. Oči byly bez známek nějaké jiskry, čočky se nehybali a šedý zákal tomu napovídal. Ineyt přestala i dýchat, jenom, aby nedala znát kde stoji. Cítila její mrtvolny dech a smradlavou srst. Zvíře se otočí a běží jiným směrem. Elfka si oddychne, prace ted byla na tenkém lanu se svou smrti. Otočí hlavu směrem, kde se seskupují trpaslici. Sama se k nim vsak nepripojila, byla odhodlaná tu příšeru zničit sama.*
Back to top Go down
View user profile
Alchenor

Alchenor

Posts : 16
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Dec 01, 2018 12:50 pm

Vyjde pomalu a opatrně z mlhy. Tohle místo zná. Je to hranice mezi zemí elfů a trpaslíků. Vidí ono děsivé spáleniště, vyvrácené stromy a po zuby ozbrojené trpaslíky. Dur který se opírá o své kladivo si jej nevšímá. Má mnohem větší a ošklivější starosti. Co dělá Kostratalec tady v lese? A proč se tak moc motá? Dobrý večer příteli. Vypadáš dosti rozrušeně a nabroušeně. Co to tady dělá ? Spojí s trpaslíkem pohled. Poslouchá jeho vyprávění, které se zde mělo udát. Ale místo toho přišla tahle slepá věc.Tel-kata nur.vedle něj vyběhne jeho přítel.
Back to top Go down
View user profile
Vypravěč

Vypravěč

Posts : 11
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Dec 01, 2018 6:58 pm

I přes nějaké známky poškození se příšera nevzdávala. Ovšem ani nebojovala. Spadla na zem a chvíli tam jen ležela. Jenže... Proč? Proč nebojuje jindy bojující příšera. Na chvíli se snad podívá k nebi na Valkyrii. Snad jako by na chvilku mohla vidět. Jenže nevidí. Tato příšera jakoby umřela. A přece je živá. Na chvilku se na hranici objeví mrtvolné ticho. To drásající, nepříjemné ticho. Až najednou... skupinka pěti až deseti Kostratalců se Sfalixama a Kalemama v jednom hloučků utíkají. Nevšímají si skupinky mladých a odvážných hrdinů. Jen utíkají pryč.
Back to top Go down
View user profile
Balenthor Dur

Balenthor Dur

Posts : 18
Join date : 2018-11-04

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Dec 01, 2018 9:32 pm

Jen tiše stojí hledí na onu kdysi odpornou, ale i přes to všechno majestátní bytost. Nikomu není jasné proč a co se stalo, ale jedno je jasné. Tohle není přirozené. Je to přinejmenším podezřelé. Jejich debatu nad její zkázou však přeruší dusot. Úprk obludné skupiny. Jako by je snad někdo omámil. Jako by je někdo ovládal.Střelci, nabijte parní pušky, minometčíci připravte se okamžitě pálit na skupinuKoukne se Alchenorovi do očí, stejně jako vedle stojícímu vlku, který je vyšší jak on.Kde jsi byl
? Heh ? Volal jsem tě. Volal jsem tě celou dobu !
Prohlíží si poškození nádrže, tohle tady neopraví, potřebuje své díly a ty má daleko od sebe.Tohle teď ale řešit nechci. Můžeš my vysvětlit, co se tady k čertu děje ? Slepá bestie a teď vše utíká ? A ještě předtím okolo mě lítaly stromy a žádná ještěrka ani mechovník okolo není?
Back to top Go down
View user profile
Raine / Diana

Raine / Diana

Posts : 4
Join date : 2018-11-03

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Sat Dec 01, 2018 9:53 pm

Bestie stanula na zemi bez pohybu, tohle se nepodobalo tvoru bojujícímu na život a na smrt. Neměla čas kontrolovat stvůru, leč slepě se na ni však Kostratalec zadíval. A pak to dunění. Nejen, že ti, co byli na zemi se museli pořádně třást, ale ten hluk, který doprovázel jako symfonie celou scenérii. Prchající bestie, bestie, které by nikdy před nikým a ničím neuprchly. Zacítila velmi temnou entitu a to přímo u vůdce trpaslíků, pokud jím tedy byl. Nebylo času nazbyt, proč musel zrovna teď fungovat její ochranářský pud ? Běžně by je všechny nechala rozdupané pod dusotem končetin všech panikařících monster. Ale nemohla. Možnost letět se podívat na zdroj všeho toho povyku připadala také v úvahu, ale momentální starostí bylo upozornit ostatní, že bytosti nepřišli útočit, hledají únik. Střemhlav se tedy vrhla a netrvalo ani pár vteřin, kdy začala mácháním křídel do protivětru brzdit a mírnit sílu dopadu. Přistála tak s mírným zvířením prachu přímo vedle dvou mužů. Onoho nažhaveného trpaslíka a jakéhosi kouzelníka ? Pocuchané vlasy vítr rozčesal, z perutí odpadlo jedno pírko, jeho konec rudý jako ta krev se dotkl země, na které již zůstal ležet. Tebe jsem tu ještě neviděla hochu. Stojíc vedle svalnatého kopečku mu s nakloněním a stálým pozorováním povyku razantně sdělila. Jestli ze svých druhů nechceš mít tekutou sračku, raději je stáhni. Neutíkali by bez důvodu. Pohled stanul na tvorovi, jež vypadal velmi odevzdaně. Že by tušil, že brzy zemře ? Že by tušil, že pro něj není záchrany a proto vzdal své naděje ? Usmála se. Věděla zcela jistě,že tento tvor zahyne, osud mu byl předurčen. V pouhém mžiku mrknutí oka přeletěla k oné elfce. Elfy v lásce nikterak zvlášť neměla, ale nebylo času nazbyt. Vypadni ! Dělej ! Křičela na ni, ačkoli mladá žena vypadala nanejvýš sebevědomě a důvěřivě ve své schopnosti. Do lesa, hlouběji. I sama elfka musela tušit, že takhle příroda nereaguje. Ke všemu přemýšlení letěla proti směru úprku tvorstev, aby zjistila zdroj povyku.
Back to top Go down
View user profile
Ineyt

Ineyt

Posts : 20
Join date : 2018-10-11

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Fri Dec 28, 2018 4:41 pm

*Lehce nakrčila nos, tohle se jí nelíbilo. Ne, že netušila, co se děje, ale povědomě cítila, že tohle dobré nebude pro nikoho. Když se lesem ozvalo mrtvolné ticho, zbystřila. Květiny, ke kterým měla blíž než k jakémukoliv tvoru jí varovaly. Měla by utíkat dřív než bude pozdě. Zrovna se otočila na patě. Noha se propadla přes kůru stromu do stopy té bestie, která pomalu prohrávala svůj boj. Její modré oči se zasekli na dvou nově příchozích. Ženy s křídly si všimla už na nebi a na chvilku s ní nemohla spustit oči, což jí k tomu přimělo byl další host. Neznala jej a o to víc se chtěla stáhnout, kdyby kolem ní neproběhl hlouček příšer. To ticho, které se předtím rozhostilo bylo tak nesnesitelné, že ona sama chtěla zmizet. Sledovala utíkající hlouček než svůj zrak přesunula k místu odkud vyběhli. Čekala, co bude následovat dál.* Co tam je? Čeho se tak bojí *Zeptala se, když se vedle ní objevila a pobízela jí k útěku. Tušila, že na její otázky nebude mít nikdo zatím odpovědi. I když jí chtěla poslechnout udělala nanejvýš pár kroků. Přece jenom není zbabělec, aby utíkala.*
Back to top Go down
View user profile
Alchenor

Alchenor

Posts : 16
Join date : 2018-09-15

PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   Tue Jan 08, 2019 9:56 am

Nure, sleduj ji, nepusť ji z očí a v případě potřeby zabij vše, co se jí postaví do cesty, nebo jí jen ohrozí na životě.Jakoby kouzlem se vlk přemění do mračna, které jako šíp letí přímo k bytosti s křídly. Byla mu až moc povědomá, její pohled a lesk v očích patřil mezi ty, které dlouho neviděl, ale na druhou stranu se mu do hlavy vryly tak hluboko, jako je snad nejhlubší dno moře.Ah.. a co s tebou stvůro nebohá?Stvoření sípalo a kopalo nohama, jasné znaky toho, že je v posledním tažení. Jediné zaskučení pro Alchenora znělo jako žádost o konec. Nebyl to typ člověka, který by dělal dobročinné skutky, ale když hledí na něco, co vlastně nikdy nebylo úplně chtěné, podobně jako on.Vecta a sbohem.Jednou, přesně mířenou ranou projektilu, který se zhmotnil nad hlavou kostratalce, ukončil křik, který kolem panoval. Teď už jen okolo nich dusala stvoření, která v panice a strachu prchala.Dure, příteli, myslím, že je již dávno po srazu. Stáhni se, tady už to zvládnu, setkáme se později, musím je najít. A musím zjistit, kdo je ta slepice.Kývne na sebe s jeho druhem a podají si ruce, přičemž ta Durova se ještě stále třese vztekem. Hledí jak mizí kdesi v průchodech pod zemí i s jeho družstvy. Je tam jen ticho, klid a mrtvé tělo. Pomalu dojde k elfce, co je natlačená na stromu a snaží se marně pochopit zmatek, který se okolí děje. Dýky, lehké oblečení pro bitvu tak rychlou, že se protivník nestačí nadechnout. Ano i takto se dá popsat vrah.Elf? Dýky ? To se vám nepodobá. Odkdy nosí elf zbroj, když se boje bojí ?
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Trpasličí les - event 02   

Back to top Go down
 
Trpasličí les - event 02
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» fantage bacck to school event!
» Olympic Games Event
» Marathon event medal mishap (:O Alliteration)
» Alien help
» Fantage school event/Updates

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Území trpaslíků :: Trpasličí les (hranice mezi trpaslíky a elfy)-
Jump to: