Chosen place
Chosen place
Chosen place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Korunní sál

Go down 
+4
Balenthor Dur
Khaella
Král Joffrey I.
Finnian
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Korunní sál - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 8:52 am

*po nekolika mesicich kdy z byvaleho krale jiz nic nezbylo a na trune "sedel" Alestor mela pod kontrolou uplne cele království. Jak Queentreen tak jeji milovany Safroeon. Nyni v zelenych satech dosla az do kralovske sine kde se Alestor radil snad se svymi novymi lidmi.* a jak ti to na tom trune slusi *usmivala se. Mela radost a bylo to na ni znat* zvykl jsi si na osloveni "vase velicenstvo"?
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Korunní sál - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 9:18 am

Ohlédne se a když vidí jeho lásku, pokyne všem, aby poklekli. Sám poklekne a políbí jí ruku.Zdravím vás krásná paní, jak se cítíte toto ráno ?Vstane a rozhlédne se po sále.Nedá se na to zvyknout. Všichni okolo mě běhají jako poblázněné panny. Chybí mi vůně bitvy a krve.Kdybys nebyl jen ubohý voják, užíval by sis to. Pche. Ubožáku !Ten, kdo byl uzavřený jako v kleci se vztekal, ach onen ubohý král. Ubohý hloupý král.Když jsme u toho, znáte vůdce trpaslíků ?
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Korunní sál - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 9:24 am

*sice mela rada kdyz pred ni kleceli ale Alestor je nyni kral a mohl by znepokojovat sve lidi. Pokynula mu aby vstal a pak s ni sla opet k trunu kde ho drzela za ramena* jsi kral Alestore. A kral nekleci. Pred nikym. Ani prede mnou. Nauc se to. *posadi ho do toho zlateho trunu a pak jde pred nej kousek dal od trunu. Tam se ona lehce ukloni a rekne* mela byvh napad a mozna prani. Co kdybys nechal vyhlasit bal? Bylo by tu spoustu lidi a tech spostu lidi nevideli jeste noveho krale! Bude to zabava. Co myslite velicenstvo? *sama si mohla zorganizovat co chtela, ale pred lidmi mel poslesni slovo on. A tak si ho i ucila. Tak jako byvaleho krale. Jediny rozdil byl, ze tento ji byl oddan vsemi smery pak se na nej podivala* ne. Trpaslici byli vzdycky mimo me. Nelibili se mi tak se ani nelibili kralovi. Mas s nimi snad nejake plany?
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Korunní sál - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 9:44 am

Bál ? Zní to zajímavě. Značně zajímavě. Ale ty víš, že nemusím tyto zvyklosti. Pro mě je bál souboj a slavností šat má zbroj. Těžko si na to zvykám, i po těch několika měsících. Ale dobrá. Uspořádáme bál.Můžeš to zařídit ? Můžeš si vybrat na pomoc kohokoliv jen budeš chtít.Kývne.Pamatuješ si, jak mě donesli dotrhaného a skoro mrtvého z té krčmy dole ve městě ? Chci si s ním promluvit. Ať je mi to příjemné nebo ne, trpaslíci jsou nejlepší kováři v našich zemích. Viděla jsi jeho zbroj a zbraň ?
Back to top Go down
Hitelfína

Hitelfína


Posts : 57
Join date : 2018-09-15

Korunní sál - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 10:12 am

Bal si usporadam sama. Nicméně Alestore... klidne se sejdi s jejich vudcem klidne. Ale za zadnou cenu jim nedovol mit vlastni uzemi! Aby se trhli od kralovstvi. Jakmile to udelas... přijdou dalso rasy a budou chtit totéž a zacnou se piknout. A ty chces aby se spikli proti tobe a zacali rebelii.. i proti me? Proste jim to nedovol... *mluvi vazne a striktne.* jakmile se jednou zbouri uz nikdo je neda zpet! Rozumis? *chladne.*
Back to top Go down
Alestor Jericho

Alestor Jericho


Posts : 34
Join date : 2019-02-25

Korunní sál - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál - Page 3 Icon_minitimeFri Aug 16, 2019 10:25 am

Drahá bohyně, nedělám si iluze, že se již něco takového děje, takové plány byl, jsou a budou. A i kdyby, má drahá, jejich povstání by dopadlo rychle na hubu jak se říká. Trpaslíků není tolik, aby přemohli dobře sešikované jednotky našeho království. A stále je tu moje jednotka. Ta jak víš, by byla schopna trpaslíky smést z povrchu země. Prožil mnoho bitev a jen málo z nich prohrál. Ví jak bránit své město a nyní i svůj hrad. Trpaslíci nemají šanci
Back to top Go down
Sponsored content





Korunní sál - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Korunní sál   Korunní sál - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Korunní sál
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chosen place :: Safroeon :: Královské město :: Palác :: Korunní sál-
Jump to: