Chosen place

Nadpřirozené bytosti v jednom světě plném korupce a intrik.

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Náhodná známost

Go down 
AuthorMessage
Finnian

Finnian

PostSubject: Náhodná známost   Sat Jan 12, 2019 4:16 pm

víla... zrovná já musím být víla! Proč nemůžu být elf! Nebo trpaslík abych ochránil svou drahou! Ještě není tvoje Finne! Sklapni! naštvaně kopl do větvičky která se jen lehce zvedla. Nechci být do ní zamilovaný! Klekl si k velkému stromu a spojil ruce Drahý Duchu lesa. nadechl se... tohle je kreténština! Dej ať mi do cesty vstoupí krásnější dívka než je ONA. Ať mrkne krásněji, ať je celá jako motýl. zakřičí a vstane tohle nemáš zapotřebí Finne!
Back to top Go down
View user profile
Firesse

Firesse

PostSubject: Re: Náhodná známost   Sat Jan 12, 2019 4:43 pm

*Blonďaté vlasy schované pod kapucí, chůze tak tichá, že vypadala jako duch i tomu její postava byla blízko. Jediné co prozrazovalo, že jde lesem, byly její řetízky a náramky po rukách a krku, které vydávaly tiché cinkání, jež se celým lesem neslo. Ráno se jí ve městě celkem dařilo a když se vrátila do své chatrče, zjistila nemilou věc a to tu, že jí dochází její kouzelné předměty, jež se týkaly kostí mrtvých zvířat a pár kamenů. Proto se znova vydala ven. Na tváři jí hrál úsměv, když se sehnula pro jeden ze zelených kamínků, barva, která připomínala její oči, jež jasně zářili pod kapucí a byly to jediné čeho si smrtelník mohl všimnout. Dneska měla dobrou náladu, trochu bláznivou, ale jinak klidnou, což u ní nebylo zvykem. Procházela se po lese, když její uši zaslechly něčí hlas. Zastavila se na místě a zaposlouchala se než se rozeběhla tím směrem. Díky tomu jak tichá byla, ani běh nevydával žádný zvuk, dostala se až k chlapci. Viděla ho, protože se ukrývala za jedním stromem. Nerozuměla mu úplně všechno, ale stačilo jí pochytit z té cizí řeči duch lesa.* Co žádáš od ducha lesa, mladý chlapče? *Milovala si z někoho střílet a když byl schovaná za jedním kmenem, byla i malinko nenápadná, takže stačilo změnit hlas a ona si užila srandu.*
Back to top Go down
View user profile
Finnian

Finnian

PostSubject: Re: Náhodná známost   Sat Jan 12, 2019 4:48 pm

byl tak zabraný do kopání větviček a kamínků že neslyšel žádné kroky, ale až hlas který ho vylekal. Na malou chvíli by se mohlo zdát že se lekl, ale pak se podíval směrem odkud šel hlas a usmál se Dívka a schovává se? Pročpak? Ublížil ti někdo? nemusel být ani hluchý a ani debil aby nepoznal dívčí hlas který se snaží změnit Jdeš si ze mě střílet? Do toho! Ale aspoň se mi ukaž. Věřím že jsi mnohem hezčí na světle než schovaná někde za stromem
Back to top Go down
View user profile
Firesse

Firesse

PostSubject: Re: Náhodná známost   Sat Jan 12, 2019 5:00 pm

*Bylo jí trochu líto, že na to neskočil, i když ze začátku to tak vypadalo, ale když hned přišel na to, že je dívka, malinko jí to rozzlobilo. Ale hned na to se vzpamatovala, ale pár minut byla potichu, než mu odpověděla. Chtěla si hrát i když už nebyla dítě, ale za to mohla ta její psychika.* Neschovávám se, jen si tě měřím, ať vím zda jsi pro mě nebezpečný nebo tě lehce přeperu. *Uchechtne se a zakroutí hlavou.* Mě nemůže nikdo ublížit. *Zavolá tak hlasitě, že se její hlas nese jako ozvěna. Nebyla to pravda, lidé jí pořád ubližovali, ale ona to nevnímala. Pomalu ani necítila bolest, takže to brala tak, že jí nikdo neubližuje.* Možná ano, ale možná tě jdu třeba okrást. *Odtrhne se od kůry stromu a na pár vteřin vyjde ze svého úkrytu než se zase rozeběhne k jinému stromu. I když se mu na těch pár vteřin ukázala, nebylo na ní co vidět, krom zelených očí.*
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Náhodná známost   

Back to top Go down

Náhodná známost
Back to top 
Page 1 of 1